Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "Recenzja wina El Caballo Antiguo - Szymon St. Kamiński"

Zobacz komentowany obiekt

07.04.2010 23:49

Panie Szymonie, to warto, czy nie warto? A gdybym chciał sam spróbować, to gdzie pozyskać materiał do prób? Zorro gwizdał na swojego rumaka i ten się natychmiast pojawiał. A tu żadnej reakcji.

08.04.2010 15:18
Po pierwsze, zawsze lepiej degustować niż nie degustować.
Po drugie, darowanemu koniowi nie zaglądam w zęby, a akurat oba koniki otrzymałem w prezencie. To uzębienie to oczywiście cena wina.
Po trzecie, gdy oceniam wina, stosuję swoją skalę (od 1 do 20, czesem z połówkami punktów), ale jesli mam rekomendować, to zawsze odnoszę jakość do ceny.
Posumowując, jeśli wino kosztuje w sklepie około 20 zł, to rewelacja, jeśli poniżej 35 to warto, jeśli powyżej, to nie ma sensu. A klacz malbec ciągle czeka w stajence...
Co do dostępności - jest sprowadzane przez PWW więc musi gdzieś być w ich dystrybucji.

08.04.2010 23:08
Panie Szymonie, pozwolę sobie wrócić do pytania zadanego przeze mnie w innym temacie: gdzie można kupić różową Cavę, którą rekomendował Pan w poprzednim tygodniu? "Cava Rose Marti Serda"

10.04.2010 21:14
I na tamtym wątku od tygodnia "wisi" post od przedstawiciela bodegi na Polskę, który wszystko wyjaśnia...


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem