Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - Poznań, Poznań, ach ten Poznań...

13.05.2010 11:35

Widze, że spodobaly sie Wam moje oceny poznanskich restauracji, co mnie bardzo cieszy :)

13.05.2010 20:48
Dobrze, dobrze. Pisz jak najwięcej, ponieważ jesteś chyba jedynym aktywnym na portalu kulinarnym poznaniakiem :)

14.05.2010 15:59
Też mi się tak wydaje... Jak znajdę więcej czasu to postaram się wpisać najlepsze miejsca w Poznaniu. A teraz, tak na szybko przypomniałem sobie Olivkę na starówce. Najlepsza pizzeria, na prawdę. http://nasze-wina.pl/core/purchase_place/555/


16.06.2010 11:22
La Rambla Tapas Bar & Vino w Poznaniu

Michał znasz to miejsce?

16.06.2010 12:42
No ba! Pewnie że znam. Aż się dziwię sam sobie, że jeszcze go nie dodałem. Bardzo sympatyczna kuchnia hiszpańska. Kiełbaski chorizo, krewetki i tak dalej. Możesz się tam śmiało wybrać.

14.08.2010 10:34
Witam, nie jestes Michale juz sam:)La Rambla rzeczywiscie warta polecenia:) Przed wakacjami mialam tez okazję brac udzial w kolacji polaczonej z degustacją, organizowaną przez restaurację Pracownia i firmę Wina z Pasją, polecam ich ciekawa kuchnię wegetariańską.Na przyszlosc chętnych do tego typu spotkań Poznaniaków i nie tylko, odsylam na strone www.winazpasja.pl. Owocnych poszukiwań:)

10.10.2010 22:31
Michał,
byliśmy jakieś dwa tygodnie temu z Justyną w Poznaniu i nie ukrywam, że podczas wyboru restauracji sugerowałem się ocenami Klubowiczów. Padło na restaurację L'Heroine, którą wraz z Karoko oceniłeś na 4+. Jeszcze przed wyjściem szybko przejrzeliśmy ich stronę internetową i ruszyliśmy w kierunku ul. Wrocławskiej. I co? Okazało się, że jest zamknięta ;]. Straciliście fajne miejsce heh.

Tak więc na obiad wybraliśmy się do La Scala na starym rynku - restauracji, która brała akurat podczas tamtego weekendu udział w akcji "Poznań za pół ceny". Bardzo wykwintne wnętrze, fachowa obsługa i przyznam szczerze, że bardzo dobra kuchnia. Polędwica wołowa była rewelacyjna. Uważam, że warto odwiedzić to miejsce.

Ps. Powinniśmy się zastanowić nad odhaczaniem zamkniętych restauracji w "miejscach zakupu". Co wy na to?

10.10.2010 23:11
Nie myślę, żeby to było konieczne. To chyba na tyle marginalna kwestia, że można ją pominąć.

Po prostu miałeś pecha... I musisz się z tym pogodzić :P

11.10.2010 09:37
zależy czy zamknięta na chwile cz zlikwidowana, bo jak zlikwidowana to po co odbijać się od drzwi ?

18.10.2010 15:04
No raczej, jak knajpa jest zamknięta to po co ją oceniać?

18.10.2010 23:42
Nie wiem, do prawdy nie wiem czemu jeszcze nas nie było w La Rambla Tapas Bar & Vino w Poznaniu ... ? mam nadzieję, że to sie niebawem zmieni

19.10.2010 10:57
Weekend był za krótki ;]


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem