Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Tablica ogłoszeń - Czy można utworzyć nowy dział "Propozycje zmian" , "znalezione błędy"

11.11.2010 16:11

... lub coś tego typu :) Wiem, że standardowo mieszam :), ale do dziś nie wiem komu zawracać głowę w niektórych sprawach :)

11.11.2010 16:59
i może dział kulinarny :) Co przyrządzacie do wina lub co idealnie zgrało się w restauracji z winem :) ...

12.11.2010 00:15
dominikw wszystkie informacje o znalezionych błędach i pomysły na dalszy rozwój przekazuj proszę poprze Kontakt. Wtedy na pewno trafia we właściwe ręce.

16.11.2010 22:51
Kolejna upierdliwość z mojej strony, czy przy ocenach mógłby być wymóg napisania choć zdania na temat wina ? Szczególnie przy ocenach 1-4, 8-10 ... chciałbym wiedzieć, co tak zniesmaczyło lub zachwyciło degustatora :P

16.11.2010 23:54
Może to jest dobry pomysł. Ciekawe co na ten temat myślą inne osoby. Do tej pory nie było takiego wymogu, ponieważ wiele osób wstydzi się wyrazić w ten sposób swoja opinię. Wpisanie oceny liczbowej jest łatwiejsze. Czasami coś lubimy lub nie i do końca nie wiemy dlaczego.
Ale też interesuje mnie rozwinięta opinia na temat wina.

17.11.2010 07:31
Interesowałaby mnie najzwyklejsze odczucia smakowo-zapachowo-wizualne, które pomogłyby w wypadku spróbowania "polecanego" wina, ocenić, jak gust osoby opisującej wino odpowiada mojemu własnemu :) Może nawet osoby znające się na opisie win wprowadziłyby "wybór" najczęściej ocenianych doznań jak te przy np. kolorze, klarowności ?

18.11.2010 13:55
Domikikw polecam Ci "Seerię" - może to nie są potrawy, ale sery są przednie i dobrze zestawione. Zawsze to coś z kuchennych rewirów.

21.11.2010 21:03
A jaką "Ser-ie" polecasz :) bo widzę, że nasze zdania się tu całkiem zgadzają w paru kwestiach


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem