Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "Panel Degustacyjny Klubu Nasze-Wina.pl - sesja VI"

Zobacz komentowany obiekt

07.12.2010 13:28

Kto by pomyślał, że Australia będzie taka dobra. Wiecie już gdzie można kupić te wina?

09.12.2010 09:27
Tak, znamy również ich ceny. Zostały przed chwilą podpięte pod każde z win. Podkowa Wine Depot - przy zamówieniu od 6 butelek dowożą do Warszawy :)

09.12.2010 12:40
DZIĘKI, przyznam ze spodziewalem sie wiekszych fajerwerkow, a tutaj ceny calkiem rozsadne. Musze te wina w Poznaniu znalezc.

15.12.2010 18:25
Witam Wszystkich Klubowiczów!
Przeczytałem prawie wszystkie najnowsze materiały i cieszę się, że portal się tak ładnie rozwija, przybywa członków i wątków. Ale jak zajrzałem na relację z Panelu nr VI, to już prawie zobaczyłem swoje epitafium, zupełnie jakbym wyzionął ducha i udał się do krainy wiecznego winobrania.
Ale udało się jakoś przeżyć i powoli wracam do aktywności. Obiecuję się nieco bardziej ożywić, aczkolwiek do końca roku prowadzę głodówkę opkupacyjną w Krakowie.
Żałuję, że nie było mnie na australijskim panelu, ale na szczęście znam większość win, które były oceniane. Muszę przyznać, że punktowałbym ciut ciut wyżej.
Serdecznnie pozdrawiam,
SzK

15.12.2010 23:50
Panie Szymonie, stęskniliśmy się za Panem. Grupa panelistów rozumiejąc jaka spoczywa na nas odpowiedzialność, jak Pan zauważył jest powściągliwa w ocenach. Staramy się jednak być obiektywni i sprawiedliwi. Liczymy na Pana obecność na kolejnym spotkaniu, zaplanowanym na styczeń. Rozumiem, że okupacja się wówczas już zakończy. Pozdrawiam.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem