Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Gdzie kupujemy wino? Których miejsc unikamy, a które polecamy? Na prośbę Dominika ;) - Są ludzie z pasją

11.01.2009 21:04

Osobę Krzysztofa Cygana, jako importera intersujących włoskich win, polecił mi mój kolega Marek Woron.
Pojechałam z mężem odwiedzić p. Krzysztofa tuz przed Wigilią, nie wiem nawet czy nie w wigilijny ranek. Miejsce trudne do znalezienia, otoczenie nieciekawe, pomieszczenie niewielkie, dużo kartonów. Pomyślałam sobie - "mały winny biznes".
Usiedliśmy w małej kanciapie na niewygodnych krzesłach i .....zostaliśmy oczarowani opowieścią o winach, ich smakach, ale tak naprawdę o ludziach, którzy je tworzą. Pan Krzysztof sprowadza wina z 6 niewielkich, rodzinnych winnic z regionu Piemontu.
Wszystkie oferowane przez niego wina, jak sam mówi, są owocem wielu lat tradycji, dążenia do perfekcji, ale przede wszystkim włożonego w ich produkcję serca. Na swojej stronie internetowej p. Krzysztof pisze; "Do naszego portfolio dodajemy nowych producentów tylko wtedy gdy szanują tradycję, swoje korzenie i siebie." Cieszę się, że się poznaliśmy. Rozmawiając z p. Krzysztofem Cyganem pomyślałam sobie, że portal nasze-wina.pl powinien promować takich właśnie ludzi, ludzi z pasją.

12.01.2009 12:01
A czy można w takim razie prosić o link do jego strony internetowej? Chętnie bym zobaczył.

13.01.2009 22:52
Adres to provino.pl


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem