Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "VIII Panel Degustacyjny Klubu Nasze-Wina.pl już za nami!"

Zobacz komentowany obiekt

31.03.2011 23:54

Oceny dodane. Znowu jestem pierwszy

Faktycznie wieczór był pełen niespodzianek.
Po pierwsze - bardzo rozczarowałem się winami francuskimi. Radzę omijać degustowane przez nas pozycje szerokim łukiem, bardzo szerokim. Z drugiej strony - Albarino. Wino z tego szczepu piłem po raz pierwszy i już wiem, że nie ostatni. Polea - kolejne wino z MJA z bardzo dobrą relacja jakości do ceny. Alazani - jak na wino półsłodkie to miłe zaskoczenie.

02.04.2011 22:13
Pokłon dla lidera. Mnie też udało się jeszcze załapać na "pudło". Co do win francuskich, które degustowaliśmy w trakcie panelu, to rzeczywiście trafiliśmy marnie. Nie należy jednak uogólniać. Chciałbym tylko, żeby na polski rynek trafiały wina z Francji, których cena nie poraża, a jakość jest na przyzwoitym poziomie. Jak się okazuje słowo Prestige w tym przypadku niewiele znaczy. Albarino to mój faworyt. Po ostatnim pobycie w Hiszpanii ten szczep stał się jednym z moich ulubionych. Jak do tej pory nie zawiodłem się jeszcze na żadnym winie z niego wyprodukowanym. Jeśli chodzi o Alazani to będę go polecał na wesela.

03.04.2011 09:26
Czy szanowni koledzy widzieli gdzieś może Albarino w Polsce ? Ocena i cena zachęcająca :) Ja wczoraj w Klimatach też miałem szczęście trafić również, na białe bardzo dobre, jak nie najlepsze białe wino jakie udało mi się dotąd degustować i to ... francuskie :) L`Inattendu
http://www.winemeup.pl/wina/l_inattendu.html od Bojanowskiego :)

03.04.2011 20:49
Piłem Albarino na degustacji organizowanej przez Wine4you. Czyli mają to w ofercie. Podobno też bywa u Mielżyńskiego. Znalazłem też http://www.nasze-wina.pl/auth/wine/4267/. Będę szukał. Jak znajdę to dam znać.

04.04.2011 18:26
Mnie się wydaje, że widziałem Albarino w sklepie M&P na Kabatach. Jak będę tam to przy okazji spojrzę.

04.04.2011 18:52
@Dominik,
oprócz tego w sieci nie wiele można wyszukać - ja znalazłem coś takiego:
Albarino Abadia de San Campio Terras Gauda 2009 63 zł

04.04.2011 20:15
Widzialem kiedys te wina Prestige w Piotrze i Pawle (takie babki?) - cena w sumie kuszaca (ponizej 30 zl), ale jak widac z jakoscia srednio...

04.04.2011 22:31
Ja też widziałem i na szczęście ich nie kupiłem. Powtórzę jeszcze raz - jak dla mnie dramat.

04.04.2011 23:55
Czyli lekko nie ma... popytam w KRK

05.04.2011 15:06
Może padło już kiedyś takie pytanie, ale co trzeba zrobić żeby degustować z Wami wina na panelach? Mam nadzieję, że mnie nie zjecie za to pytanie... :)))
I jeszcze jedno - gdzie one się odbywają? Jest stałe miejsce, czy w różnych zakątkach?

05.04.2011 18:43
Faktycznie to pytanie padało i odpowiedź jest cały czas ta sama . Do udziału w panelach zapraszani są najaktywniejsi Klubowicze portalu - tak więc do dzieła!

Co do miejsca to do tej pory odbywały się one w Warszawie, natomiast w cichych planach mamy przeniesienie jednego z paneli do Krakowa lub Wrocławia

06.04.2011 11:54
W bardzo cichych :P , przy okazji Pawle już nie tylko Klimaty Południa musicie odwiedzić w KRK , ale koniecznie Winoman-a, tam kuchnia w niesamowitym tempie staje się "kultowa" :)

06.04.2011 12:18
Słyszeliśmy, że pracuje tam podobno bardzo młody, ale chyba jeszcze bardziej zdolny kucharz.

06.04.2011 12:30
Dokładnie, gdzieś to już tu pisałem, szef kuchni ma chyba 22 lata :)

06.04.2011 12:52
Szacun! Ciekawe gdzie sie tego wszystkiego nauczyl?

06.04.2011 15:08
Ponoć cała Europa ... :)


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem