Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - Etykiety z win - kolekcjonerstwo

28.04.2011 13:49

Nie znalazłem na forum wątku kolekcjonerskiego, więc pozwoliłem sobie na założenie takowego...
Od jakiegoś czasu do zbiorów etykiet piwnych doszło mi zbieranie także tych z win. Niestety odzysk do czasu nim znalazłem skuteczny sposób był utrudniony i wiele przepadło bezpowrotnie...
Niedługo zaczną się wyjazdy w Europę (i dalej) i będziecie odwiedzać winnice delektując się na miejscu tym co bardzo lubicie:). Jeśli nie będzie stanowiło problemu przywiezienie do kraju zestawu etykiet z takich odwiedzin, a następnie skontaktowanie się ze mną to będę wdzięczny...
Drugi "winny" gadżet to niekapki - producenci, lokale...

01.05.2011 13:08
Jak dla mnie nie ma problemu. Napisz tylko w jaki sposób najłatwiej ściągnąć etykietę, aby nie przepadła bezpowrotnie ;]

01.05.2011 21:18
Najłatwiej w sposób pokazany na tym filmie:
http://www.wineenthusiast.com/templates/productplayer.asp?itm=21893&fmt=wmp
ale jest to czasochłonne i trzeba zainwestować w bezbarwną folię samoprzylepną...
Obecne et. są w większości (?) na papierze samoprzylepnym i delikatnie można zdjąć je bez stosowania tej bezbarwnej, a następnie jako podklejkę zastosować papier śniadaniowy :)
Może jakiś odzew będzie... :):):)

02.05.2011 16:17
Powalczymy :)

02.05.2011 19:08
Czasami bywa łatwiej. Dzisiaj listonoszka pracowała i dostarczyła mi 2 przesyłki: Weingut Wieninger i Winzer Krems...


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem