Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - Starsze roczniki win

17.03.2009 19:30

Jestem nową użytkowniczką tego portalu i poszukuję win ze starszych roczników, mniej wiecej od 1975 roku w dół. Zauważyłam na stronie głównej wino dodane przez Panią Agatę Konopkę (nick agata17ko) Nebbiolo Borgogno 1961 -> niestety nie ma miejsca zakupu...
Czy mogłaby mi Pani napisać, gdzie spotkała się Pani z tym winem?
Ps. czy istnieje możliwość komunikowania się z użytkownikami serwisu nie za pomocą forum?
Pozdrawiam,
Olga K.

18.03.2009 20:42
Orzechowa Czarodziejko, w obecnej wersji Klubu nie ma możliwości aktywnego zapraszania do kontaktów innych Klubowiczów poza Forum. Umieścimy tę sugestię w planach rozwojowych. Jeśli Ci bardzo zależy na kontakcie z Agatą Konopką to administrator może przekazać tę prośbę. Nie gwarantujemy jednak rezultatu.

20.03.2009 02:16
Orzechowa Czarodziejka napisał:

Jestem nową użytkowniczką tego portalu i poszukuję win ze starszych roczników, mniej wiecej od 1975 roku w dół. Zauważyłam na stronie głównej wino dodane przez Panią Agatę Konopkę (nick agata17ko) Nebbiolo Borgogno 1961 -> niestety nie ma miejsca zakupu...

Można je kupić na stronie wina.pl

Czy mogłaby mi Pani napisać, gdzie spotkała się Pani z tym winem?
Ps. czy istnieje możliwość komunikowania się z użytkownikami serwisu nie za pomocą forum?
Pozdrawiam,
Olga K.



08.05.2009 16:12
sstar napisał:

Można je kupić na stronie wina.pl
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam ponownie :)
Nie było mnie tutaj dosyć długo i nie zauważyłam odpowiedzi za którą dziękuję, tylko nie za bardzo rozumiem informację zawartą na tej stronie:

"Jeśli masz ochotę na rzeczywiście stare wino - polecamy. Każde wino przed sprzedażą jest komisyjnie sprawdzane uzupełniane i korkowane w winnicy."

??? To to nie jest wino które x lat gdzieś leżakuje i ja je po prostu kupuje ??? ;]

help

08.05.2009 19:41
wina ze starszych roczników to bardzo trudny interes. Zacząłem umieszczać u siebie na stronie informacje o historycznych winach na sprzedaż, ale odzew jest ZEROWY. Nawet gdyby dało się pośredniczyć pojedynczym transakcjom to biorąc pod uwagę koszt ubezpieczenia, że wino będzie zjadliwe i rzadkość transakcji prowizaj powina zabić interes. Na razie robię to za free, ale sądzę że szybko zamknę tą podstronę

marek


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem