Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "Wojciech Bońkowski o finałowej degustacji Grand Prix Magazynu WINO 2011"

Zobacz komentowany obiekt

26.10.2011 17:23

Hmmm ... albo z WB mieliśmy dziwnego pecha z butelkami, albo mogę zacząć uznawać, że jego gust nie jest moim na pewnoprzynajmniej do 50 zł :)

Côtes du Rhône z Domaine Rigot ??? Tylko które ... bo Volupte jak ostatno otwarłem, ledwo się zmusiłem do wypicia, tylko aromat miał coś ciekawego do zaoferowania ...

Tamás Dúzsi Kékfrankos Rosé ...hmm jak nie jestem fanem Tomasza, to akurat lepsze różowe ma tylko z Shiraz , ale Kefrankosa przyczepić się nie mogę ... http://www.nasze-wina.pl/core/wine/9745/

27.10.2011 00:02
O gustach się ponoć nie dyskutuje, lecz ja też nie rozumiem zachwytu choćby płaskim i kompletnie pozbawionym charakteru (moim skromnym zdaniem ;))Thierry Germain Anjou Rouge 2010 i choć lubię niektóre loarskie cabernet franc to nawet w tej kategorii cenowej powyższe Anjou jest okrutnie nieprzyjazne dla mojego podniebienia.
Co do Rose od Tamasa sprzedawałem je w Tamce na kieliszki i kompletnie się nie zgadzam ze stwierdzeniem o szybkim utlenianiu, ja z kolei fanem Tomasza jestem a w szczególności jego pinota z 2007.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem