Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - Upgrade portalu?

18.01.2012 22:37

Jestem tu od jakiegoś czasu i od samego początku czuję że strona w kilku mniejszych i większych aspektach niedomaga. Chciałbym je tu wypisać bo może z częścią z nich dałoby się coś zrobić:

1. Strona główna - Ostatnio dodane - Zobacz więcej - czy można dodać opcję w stylu 'wyświetlaj 10' albo 'wyświetlaj 20' itd? Chciałbym zobaczyć więcej ostatnio dodanych win tym bardziej że... [DONE !]

2. Strona główna - Wina - nie mogę posortować po dacie dodania :(

3. Strona główna - Ostatnio ocenione - nie ma opcji 'Zobacz więcej' - mogę tylko zobaczyć kulawą stronę po kliknięciu w ikonkę RSS która działa chyba tylko w IE

4. Nie dotyczy to strony, ale może warto byłoby bardziej punktować użytkowników którzy dodają duże zdjęcia win? Te małe obrazki 32x32 są niestety niewiele warte :/ a oglądając etykietę jednak dużo łatwiej będzie je odszukać w sklepie czy nawet zobaczyć przypadkiem.

5. Strona główna - najlepsze wino w kategorii jakość / cena - najłatwiej byłoby warunkować wliczanie wina do rankingu tylko jeżeli jest to butelka 0,75

Na tyle trafiłem dzisiaj, kiedy przypomni mi się coś kolejnego dodam.

19.01.2012 09:24
Zgodzę się z kolegą powyżej. Ostatnio ciężko połapać się w liście ostatnio dodanych 10 win, ponieważ sporo osób dodaje nowe pozycji. U mnie co prawda RSS działają i tam to sobie sprawdzam (firefox 9.0.1), ale z tego co zauważyłem to pod Chrome wyświetlają się jakieś szlaczki
Po zmodyfikowaniu wyświetlania listy ostatnio dodanych z 10 na np. 100, temat sortowania po dacie w zakładce wina będzie chyba rozwiązany.

A co do obrazków to również uważam, że takie 32x32 są mało warte. Już chyba lepiej, żeby ich w ogóle nie było :)

19.01.2012 09:31
Ad1 i 2, jakoś nie ma to dla mnie znaczenia, ale popieram jeśli to nie problem. Z reguly i tak szukam konkretnego wina lub sprawdzam niektórych użytkowników ;)
Ad3. Klikając 'więcej' jest opis ostatniego wina. Znaczek RSS pod Operą mi działa. Jakiej przeglądarki używasz Michał ?
Ad4. O to walczymy pół roku :P i tak już zmieniła się punktacja, wiec chwilowo siedzimy cicho :P

19.01.2012 22:38
3. Chrome oczywiście :)

20.01.2012 00:51
No to masz swoje oczywiście :P Pod Operą i IE śmiga dobrze. Wygląd bardziej podoba mi sie pod Operą :)

26.01.2012 09:23
Ostatnio dodane pokazują już 100 ostatnich win :)
http://www.nasze-wina.pl/auth/ostatnio_dodane/

27.01.2012 13:52
Paweł napisał:

Zgodzę się z kolegą powyżej. Ostatnio ciężko połapać się w liście ostatnio dodanych 10 win, ponieważ sporo osób dodaje nowe pozycji. U mnie co prawda RSS działają i tam to sobie sprawdzam (firefox 9.0.1), ale z tego co zauważyłem to pod Chrome wyświetlają się jakieś szlaczki


To nie są szlaczki, tylko zawartość RSSa wyświetlona tak jak wygląda naprawdę czyli w XMLu. Chrome "sam z siebie" nie potrafi obsłużyć RSSów, trzeba sobie doinstalować plugin:

instalacja plugina RSS do Chrome

wtedy działa podobnie jak w innych przeglądarkach.

27.01.2012 14:21
Dla mnie to nadal są krzaczki :). Na szczęście korzystam z firefoxa, który obsługuje magicznego xmla.

Dzięki za wyjaśnienie

06.02.2012 00:10
Michaltoja proponuje, żeby zrobić coś z Chenin z jakość/cena , może informatyk wrzuciłby warunek, ze zliczane są tylko butelki 0,75 ?

06.02.2012 08:05
Informatyk jest na urlopie ;)

06.02.2012 14:04
Wiedziałem, ze zwieje ... czy szuka natchnienia do blogów

07.02.2012 20:01
Tak tak tak, dopiero teraz zorientowałem się że do Ciebie o tym napisałem, a nie do Pawła ;)
Miałem też dopytywać do kogo temat kierować jak nie do Ciebie :D

No nic, tak czy siak przydałoby się coś z tym zrobić bo to niefajne zakłamanie.

07.02.2012 20:58
Na razie dodalem też do tytułu 0,25l , żeby się ktoś tak nie zasugerował :)

12.02.2012 22:19
Uuuu, smartfom w t-mobile juz za 99zł? :O fantastycznie że tu też mogę się o tym dowiedzieć! :O


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem