Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "Degustacja Domu Wina"

Zobacz komentowany obiekt

23.05.2012 01:23

No i dowiedziałem się po fakcie ...

23.05.2012 01:36
Gdzie kupic ta Krypte? :) Na Malcie.

05.06.2012 21:54
Augusti Torello produkuje świetne cava, a Kripta może stawać w szranki z niejednym szampanem. Niestety Dom Wina to jeden z najdroższych importerów na naszym rynku

20.07.2012 09:12
@ Paweł Morozowicz Jakiś czas temu kupowałam na prezent drogie wino francuskie. Zdecydowałam się na jakieś Chateaux ale nie pamiętam jakie. Niestety nawet go nie spróbowałam. Wtedy przed kupieniem sprawdziłam w google gdzie jest najtaniej i wypadło mi, że w Domu Wina. Teraz jak wzięłam pierwsze z brzegu wino w ich sklepie argentyńskie Gran Lorca Poeticko Petit verdot to u nich kosztuje 166 zł a w drugim sklepie, który mi pokazały google 189 zł na vito.org.pl. Czy to znaczy, że vito.org.pl jest najdroższym importerem? Następne wino z kraju na A czyli Heartland Dolcetto Lagrein z Australii kosztuje u nich 49 zł, a na stronie www.orientalnewinnice. pl 77 zł. I co? Czy to znaczy, że orientalne winnice są najdroższym importerem? Chyba nie. Pewnie drożej kupili to drożej sprzedają. Może specjalizują się w innych winach, które mają taniej. Jaka z tego nauka. Jak coś kupujesz w sieci to porównaj ceny. Nie ma najdroższych importerów. Wszyscy naliczają równo. Tyle ile się da żeby zarobić.

20.07.2012 10:11
Myślę, że wysokie ceny Domu Wina wynikają z tego, że ciągle zmieniają ofertę, stąd zakupy u producentów są niewielkie. Marże niestety u wszystkich importerów są wysokie. Widać to po wyprzedażach, gdzie często ceny są z 50% rabatem i też to nie generuje importerowi istotnych strat.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem