Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Wyniki październikowej odsłony konkursu!

2010/11/02

 

 

 

Konkurs października- wyniki

 

Tym razem zwycięzcą naszego cyklicznego konkursu dla członków Klubu został dominikw. Minimum konkursowe wynoszące 50 punktów osiągnęły 2 osoby.

 

Powyżej poprzeczki znaleźli się: dominikw (111 pkt) i Jan1 (55 pkt)

 

tyszer88 (135 pkt), Krzysztof (132 pkt) - nie brali udziału w konkursie (status VIP)

 

Serdecznie gratulujemy !

 

Dla przypomnienia informujemy, że nagroda w konkursie października, ufundowana została przez Colli Ripani - wystawcę, którego można było spotkać podczas Targów Wine&Spirits 2010.

 

* Sangiovese Cantina Colli Ripani 2008

 

 

 

Komentarze

Gratulacje!!
A oto focaccia con uva na zagryzkę. Też z Krainy Białego i Czarnego Koguta.

Rrrratunku! Adminie pomocy! Jak tu wkleić fotkę mojej przepysznej focaccia con uva? I to z WŁASNYMI WINOGRONAMI!

z forum :) -> kliknij tutaj
Twoja uwaga jest niestety słuszna ;] - formatka wklejania zdjęć, linków etc. powinna być wyświetlana w komentarzach widocznych jako "chmurki" -> patrz obrazek. Postaramy się to zrobić jak najszybciej :)

Pozwolę sobie zasugerować, aby dodatkowe punkty przyznawać za dodanie zdjęcia. Niektóre wina maja bardzo zbliżone nazwy, a zapamiętywanie jeszcze producenta nie zawsze jest łatwe :P , rzut oka na etykietę pozwala szybko wychwycić interesujące na wino :) ...

A może dawać ujemne punkty za brak informacji o producencie?

Wydaje mi się, ze wszystkie pola powinny być wymagana jeśli ma to być sensowna baza. Oczywiście do wyjątków musi należeć "rocznik" ( czasem są w końcu mieszane ... jak whisky :P ) , zdarzył mi się tez raz brak informacji o %, ale że tylna etykieta wyglądała na odklejoną :P pewnie to ten problem :) . W końcu najlepszy efekt to jak się wino zdegustuje, bierze do łapki i uzupełnia wszystko z etykiety ... może się czepiam bo tak właśnie robię, ale wtedy nie ma problemu ze znalezieniem wina w sklepikach ... , ale jeśli się mylę "rzucajcie kamieniem" :P

Kolega powyżej ma rację. Już kilkukrotnie znalazłem wino bez producenta, co często uniemożliwia identyfikację wina w szczególności, gdy nie ma zdjęcia. Pomyślcie nad tym.

Jeszcze jedno udogodnienie :P Czy tak jak jest "dodaj wino innego rocznika" można byłoby zrobić po wejściu na producenta "dodaj wino tego samego producenta" ?

Degustacja przeprowadzona, ale aż tak się udała, że dziś ledwo żyje ... wina były 4 ( +cydr ) postaram się opisać jutro ... ale dodam, że Szwajcaria choć pod względem win zaskakuje mnie bardzo pozytywnie :)

Zaloguj się aby skomentować ten tekst


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.