Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - spotkanie z Faustem

07.06.2013 10:52

Wczoraj mialam przyjemnosc uczesniczyc w degustacji win z piwnicy Franka Fausta. Nazwisko zobowiązuje - wina były szatańsko przyjemne w smaku - od lekkich letnich Rieslingów, Pinot Noir i Rose do aromatycznych złożonych strukturalnie Lagenweine - szczególnie utkwiło mi smakowo Spatlese trocken - nafta, ktora pojawila na początku i przyznam szczerze nie urzekla mnie po chwili w połączeniu z owocami i kwasowością zaskoczyła znakomitym połączeniem i ciekawymi doznaniami smakowymi. Ciekawa była prezentacja dokonana przez właściciela winnicy. Niezwykle doceniam ludzi którzy potrafią z taką pasją i zaangażowaniem opowiadać o tym co robią - a szczególnie gdy dotyczy to kwestii winnych:). Na pewno będę do tych win powracać. Z dziewięciu degustowanych w zasadzie tylko jedno nie przypadło mi do gustu sekt z 2008 roku. Reszta wspaniała. Zachęcam do przygody z Faustem:)

07.06.2013 11:05
Gdzie można dostać jego wina? U nas w bazie nie istnieje nawet jako producent ;))
ps. wpisuję sobie do słowniczka nowe określenie wina "szatańsko przyjemne w smaku"

07.06.2013 17:37
Kondrat wina wybrane - nowa propozycja. Będzie w bazie jak się zbiorę i powprowadzam - mam oceny własne juz na brudno zrobione.

07.06.2013 20:52
To ja czekam z niecierpliwością na szczegóły, ponieważ z rekomendacji rieslinga skorzystam ;)


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem