Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - Wina do pączków?

20.02.2010 10:40

W aktualnościach jest bardzo ciekawy tekst o tym jakie wina sklep In Vino poleca do pączków. Ale w doborze win do potraw nie ma możliwości dobrania wina do pączków. Dlaczego?

20.02.2010 11:22
Dobór win składa się z trzech poziomów: zalecenia eksperta, importera, klubowicza. Jeżeli Tadeusz Kuncy, który jest ekspertem (autorem) doboru win nie wziął pod uwagę potrawy w postaci pączka z lukrem, pączka z nadzieniem, pączka bez nadzienia, pączka polanego czekoladą etc. to nie jest ona widoczna w doborze. Jeżeli natomiast żaden z importerów nie zalecał swojego wina (spośród znajdujących się na stronie) do ww. pączków to również nie są one widoczne.

Pozostaje poziom: zalecenia klubowicza. Jeżeli będzie Ci smakowało jakieś wino do pączka to zawsze dodając ocenę możesz dodać taką potrawę.

20.02.2010 11:33
Ok, ale ja nie wiem jakie wino smakuje mi do pączków - tzn wiem tyle ile się dowiedziałem od InVino. Skoro InVino poleca jakieś wina (prawdopodobnie swoje), to może mogłoby to dodać do doboru win żeby można było wyszukać?

20.02.2010 12:00
Ja też nie wiem jakie wino pasuje do pączków, dlatego sam takiej potrawy nie dodałem.

Pozostaje tylko apel do InVino, aby założyło sobie profil i dodało takie wina.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem