Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - Klubowicze do pracy!!!

21.03.2014 14:40

obrazek
Choć sam też jestem nie bez winy, to jednak muszę stwierdzić, że ostatnio aktywność klubowiczów na portalu drastycznie zmalała. Dział kulinarny, oczko w głowie Dominika, Pawła i Agnieszki, praktycznie znikł. Dyskusje o winach, degustacjach też nikłe jak nigdy.
W tym miesiącu, a już jest 21 tylko cztery osoby wprowadziły oceny win, w tym trzy to "stara gwardia" !!!
Wiem, że jest post, ale rok temu nikomu to nie przeszkadzało w konsumpcji wina i publikowaniu na portalu.
Zatem zachęcam do aktywności!!! Wiosna idzie!!! Zbliża się czas degustacji białych win (nie tylko austriackich). Czekamy na wpisy!!!


22.03.2014 16:15
No! Taka postawa to mi się podoba :)
Przywołany do porządku uzupełnię kilka notek i zdjęć, które zakurzone leżą w telefonie. A może i w kuchni coś powalczę ;)

23.03.2014 18:34
Żeby nie było, że wszyscy się ociągają ;)

24.03.2014 15:41
Odezwała się tylko ta wspomniana niezawodna "stara gwardia". A reszta chyba jeszcze nie obudziła się po śnie zimowym:(

26.03.2014 16:10
Z zasady nie oceniam win z Enoteca Nova ale kilka nowych pozycji muszę wprowadzić :)
W kwietniu w hotelu La Regina będzie przegląd win z Langwedocji- będziecie?

26.03.2014 22:01
:( dział kulinarny padł u mnie nawet na FB ...nie ogarniam , fakt lipa się zrobiła :/


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem