Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do ""Szpic alpejski i wina z Lidla" - Szymon St. Kamiński"

Zobacz komentowany obiekt

24.03.2010 20:58

jutro jadę do Lidla! nie tylko po wino heh

26.07.2011 23:46
Właśnie ... wróciłem dziś z Lidla , pojechałem po mleko... bułeczki maja pyszne, ale akurat wędliny słabe, ...więc zrezygnowałem :), po drodze pamietając Pinot Grigio sprzed roku za 16,99 zł , pijalnie słabo , postanowiłem zgrzeszyć i kupić piwo :), ale przechodzą obok półek z winem nie mogłem się nadziwić Tokaj Szamorodni 14,99 zł ...no nie oparłem się ...pyk do koszyka ... z lekkim uśmiechem zwątpienia ... kroczek dalej Australia Chardonnay Cimarosa 2010 ... 12,99 zl no nie ...ludzie to pakujcie mnie do statku i za to 12,99 zł chce sie dostać do Australii :) nie uwierzyłem ani , ze to Australia, ani że Chardonnay ... nie raz w końcu napsioczyłem na tego typu sklepy i wina ...i co ... i porażka,ale moja własna... otworzyłem nie wytrzymałem ... jabłka przejrzałe są ... gruszki są ... cytrusy są ... cholera ! W ustach j/w ... nawet lekko maślane no niech mnie ... może lekko zbyt wysoka kwasowość , moze za krótkie ... no do czegoś trzeba sie przyczepić ... domyślam się , ze otwierając jednocześnie z jakimś poteżnym beczkowym Chardonnay, może wykrzywiałbym usta w bezpodstawnym grymasie ... ale waham sie z oceną miedzy 6 a 7 ... wchodząc do Lidla dawałem max 4 :)

27.07.2011 13:45
A widzisz ;)
Da się coś trafić - w szczególności fajne, coś a'la domowe białe wino w cenie do 20 zł. I do picia bez okazji i do gotowania
http://www.nasze-wina.pl/core/wine/9416/

27.07.2011 14:21
ale szukać trzeba czasem długo Byłem wczoraj na strone "do trzech dych" ... przez chwile mnie ucieszyła, a potem Tcherge ocenili na dobre wino ... to opuściłem ich podwoje ;)

10.08.2011 10:05
Po wczorajszych, a w sumie dzisiejszych ocenach Dominika widzę, że odwiedził ponownie Lidlai zrobił przegląd win Cimarosa. Nie jest tak najgorzej prawda? :)
ps. te Cimarosy widziałem w Lidlu w Chorwacji, więc jak znajdę jakieś zdjęcia z telefonu z cenami to postaram się je podpiąć.

10.08.2011 12:47
dominikw napisał:

Właśnie ... wróciłem dziś z Lidla , pojechałem po mleko... bułeczki maja pyszne, ale akurat wędliny słabe, ...więc zrezygnowałem :)


Zależy czego się szuka :) żądać super wędlin w dyskoncie (bo chyba do tej kategorii Lidl należy) jest chyba dość naiwne :)
Ale, z własnych ocen mogę polecić schab tradycyjny, a ostatnio szynkę "szwarcwaldzką" -paczkowane, plasterkowane. Idealne do zapełnienia miejsca w oczekiwaniu na wizytę w tradycyjnym sklepie

Z ocen zasłyszanych -trzymać się z daleka od parówek paczkowanych!

Smaczne3go!

10.08.2011 14:09
Szynka szwarcwaldzka daje radę


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem