Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Tablica ogłoszeń - Ruszyła Strona z winami

01.09.2010 14:57

Witam, pragnę ogłosić iż sławna niemiecka firma sprzedająca wina wszelakiego rodzaju i pochodzenia, otworzyła swoją stronę także i w polsce. Jest to obecnie największy wybór win w całej Polsce.
adres strony to www.vinexus.pl
Zachęcam do zajrzenia, i najlepiej ocenienia pod spodem.

01.09.2010 15:06
Faktycznie spory wybór win... ok. 4000 :]

13.09.2010 11:48
Skoro zachęcasz do oceniania, to oceniam :)
Kupiłam tam wina hurtem. Wina przyszły z Niemiec w krótkim czasie.
Najbardziej miło zaskoczył mnie rabat, jako że kupuję na firmę, o którym nigdzie nie było wzmianki, ani na stronie ani nigdzie. Dopiero przy zakupie pan udzielił mi rabatu ;)
Cenowo wyszłam całkiem nieźle na plusie, więc jestem zadowolona.
Szczerze polecam sklepom zamawianie win hurtem w tym sklepie.

13.09.2010 13:01
A jakie wina kupiłaś?

13.09.2010 14:12
Wybór duży (co z tego jak dostępność produktów bardzo ograniczona) tylko ceny takie jakieś "nie niemieckie", Chianti Classico - ponad 60 zł najtańsze, Macon Villages - 56 zł, to rozbój, po dodaniu kosztów przesyłki (opcja do 400 zł) to już nawet nie rozbój tylko "zabójstwo portfela", bardziej opłaca się kupić te wina w kraju, bądź zaoszczędzić i samemu się do Niemiec wybrać na zakupy.

15.09.2010 09:25
Kupiłam wina:
Excelsior Merlot 2008,
Excelsior Cabernet Sauvignon 2007,
Callia Alta Shiraz 2009,
Callia Alta Shiraz Malbec 2009,
Byrne & Smith Delicio Shiraz 2007,
Deakin Reserve Sparkling Shiraz,
Montes Kaiken Cabernet Sauvignon Reserve 2008,
Diemersfontein Pinotage 2009,

Najlepiej jak ktoś jest ciekawy niech wejdzie na www.vinexus.pl i wpisze sobie te nazwy win i sam sprawdzi ceny. Wcale nie są olbrzymie, wręcz przeciwnie - są stosunkowo niskie, nawet po porównywaniu w innych sklepach internetowych (niestety na Polskich stronach te wina są mało dostępne), bo przez chwilę, po wypowiedzi przedmówcy - Pana Pawła, przestraszyłam się że na prawdę źle na tym wyszłam. W dodatku dostałam rabat, i to nie mały.
Jestem więc ogólnie zadowolona.

15.09.2010 10:47
Ciekaw jestem Twoich opinii o tych winach. Jak już jakiegoś spróbujesz to podziel się z nami swoją oceną.

15.09.2010 14:17
Paweł Morozowicz napisał:

Wybór duży (co z tego jak dostępność produktów bardzo ograniczona) tylko ceny takie jakieś "nie niemieckie", Chianti Classico - ponad 60 zł najtańsze, Macon Villages - 56 zł, to rozbój, po dodaniu kosztów przesyłki (opcja do 400 zł) to już nawet nie rozbój tylko "zabójstwo portfela", bardziej opłaca się kupić te wina w kraju, bądź zaoszczędzić i samemu się do Niemiec wybrać na zakupy.


Oczywiście kupic wina w Pańskim sklepie to najlepsze wyście rozumiem? Bardzo cenię sobie profesjonalne i prawdziwe opinie miłośników wina, z nutą uzasadnionej niepewności podchodzę jednak do konfabulacji osób zainteresowanych... Jaki interes ma Pan w pisaniu nieprawdy? Niech oceni sam kto będzie miał na to ochotę, a teraz fakty:
najtańsze wino Chianti Classico - cena 37,86 a nie ponad 60.

Chianti Classici poniżej 60 zl naliczyłem 6, wystarczy na wyszukiwarce vinexus.pl wpisać Chianti Classico.

Macon Villages kosztuje 56,24, można spróbować wyszukać to wino w innych sklepach, najtaniej udało mi się znaleźć za 66,73 zł (link - www.sklep.reczek.pl/macon-blanc-villages-200809-p-187.html)

Poza tym, dostawa z Niemiec w naszym serwisie, trwa tylko około 3 dni.
Jeśli prponuje Pan wyjazd do niemeic po jedna butelkę, wina zamiast kupować je na vinexus.pl to odnoszę wrażenie ze jest pan ich skryrtym rzecznikiem.


15.09.2010 16:37
Szanowny DonKapiszi, czy ta emocjonalna reakcja wynika z Twoich związków ze stroną vinexus, czy jest po prostu reakcją oburzonego konsumenta?

15.09.2010 19:10
DonKapiszi napisał:

Oczywiście kupic wina w Pańskim sklepie to najlepsze wyście rozumiem? Bardzo cenię sobie profesjonalne i prawdziwe opinie miłośników wina, z nutą uzasadnionej niepewności podchodzę jednak do konfabulacji osób zainteresowanych... Jaki interes ma Pan w pisaniu nieprawdy? Niech oceni sam kto będzie miał na to ochotę, a teraz fakty:
najtańsze wino Chianti Classico - cena 37,86 a nie ponad 60.

Chianti Classici poniżej 60 zl naliczyłem 6, wystarczy na wyszukiwarce vinexus.pl wpisać Chianti Classico.

Macon Villages kosztuje 56,24, można spróbować wyszukać to wino w innych sklepach, najtaniej udało mi się znaleźć za 66,73 zł (link - www.sklep.reczek.pl/macon-blanc-villages-200809-p-187.html)

Poza tym, dostawa z Niemiec w naszym serwisie, trwa tylko około 3 dni.
Jeśli prponuje Pan wyjazd do niemeic po jedna butelkę, wina zamiast kupować je na vinexus.pl to odnoszę wrażenie ze jest pan ich skryrtym rzecznikiem.



Szanowny DonKapiszi,
jeśli chodzi o Chianti to mea culpa.
Jeśli chodzi o reakcję na mój post to jak raczyłeś napisać Twoje oburzenie wywołał fakt iż jestem z branżą związany.
Związany jestem, owszem, lecz jeśli masz chwilę by poczytać moje posty to zauważysz że nigdy na "Naszych Winach" nie prowadziłem agitacji mojego biznesu.
Nigdy również nie oceniam win z mojej oferty ponieważ uważam że nie byłoby to obiektywne.
Jeśli chodzi o ceny na stronie KTÓRĄ REPREZENTUJESZ ORAZ REKLAMUJESZ NA FORUM, to uwierz mi znam ceny na rynku niemieckim i wiem że Vinexus dostosował je do naszego rynku.
Odnośnie Macon,
słabo szukałeś, macie (lecz jest niedostępne) na stronie wino Burgogne Blanc z Domaine Roger Luquet za 51,70, na rynku polskim jest ten producent obecny i wino Macon Villages (apelacja wyższa jakościowo niż AOC Burgogne, co za tym idzie - droższe wino) z Domaine Luquet kosztuje niecałe 50 zł.
Co do cen win z Nowego Świata ceny na Vinexus są O.K. (jak na rynek polski).
Jeśli chodzi o wyprawę do Niemiec to stwierdziłem iż: "samemu się do Niemiec wybrać na zakupy", logicznie rzecz pojmując nie oszczędza się po to by zakupić 1 butelkę (no chyba że Lafite czy Petrus), tym bardziej nie jedzie się po 1 czy 10 butelek.
Co do "bycia ukrytym rzecznikiem Vinexus" jak to ująłeś, z nas dwóch jeden nim na pewno jest i to nie ukrytym cyt.: "Poza tym, dostawa z Niemiec w naszym serwisie, trwa tylko około 3 dni."
Życzę powodzenia w rozwijaniu biznesu na polskim rynku (łatwo nie jest).
Pozdrawiam,
Paweł Morozowicz

16.09.2010 01:05
Panie i Panowie, prośba do osób związanych zawodowo lub biznesowo z handlem winem. Proszę nie uprawiać krypto-reklamy, a po prostu zarejestrować się na portalu jako tzw. partner. Będzie bardziej przejrzyściej i milej. Pozdrawiam.

16.09.2010 08:50
Z tego co kojarzę to dwie osoby powiązane biznesowo z handlem wina występują, że tak to określę "jawnie" na naszych-winach i nigdy nie uprawiały kryptoreklamy swoich sklepów/wine barów.

Każdy z nich, ponieważ o Panach mówimy w swoim profilu, w opisie ma informację o sobie z której można wywnioskować, że jest powiązany z branżą. Oprócz tego pod ich profile podwiązane są miejsca, które reprezentują.

Paweł Morozowicz - Sklep i Wine Bar Butla (info w profilu)
Jerzy Kruk - 4Senses (info w profilu)

Niestety na wpisy: otworzył się super sklep, super ceny, super przesyłka, super wina, super.... super, super, pochodzące od nowych Klubowiczów o tajemniczych nickach nie mamy wpływu. No oczywiście można je kasować, ale czy jest sens?

ps. po wpisie:
DonKapiszi napisał:
Poza tym, dostawa z Niemiec w naszym serwisie, trwa tylko około 3 dni.

mamy już trzecią osobą reprezentującą "jawnie" branżę, która może źle zaczęła, ale poprawi się w przyszłości :-)

ps2. zapomniałbym o WinesUnited, który w swoim profilu nie napisał za wiele o swojej osobie, a jak wiadomo z branżą jest związany. Może zmienilibyśmy Panu nick na imię i nazwisko + opis WinesUnited w opisie?

16.09.2010 13:05
Szanowni czytelnicy – wina miłośnicy, Szanowny Panie Pawle,
zwracam się do Was abyście pomogli w obiektywnej ocenie tej werbalnej konfrontacji na temat wina. Osobiście wolałbym abyśmy przy kieliszku dobrego wina podziwiali jego nos lub usta:) ale czuje się wywołany do tablicy więc odpowiadam:
zacznijmy od tego na ile wiarygodne są wypowiedzi osoby która już na wstępie pisze nieprawdę aby w nastepnej treści przepraszać,? oczywiście każdy sie myli ale...???
w drugim opisanym przykładzie była także nieprawda ale, o tym już mój szanowny rozmówca nie wspomniał:)
Zadziwiająca zdolność przekręcaia faktów, poprzez pokrętną ich interpretację. Mojego oburzenie nie wywołał fakt że jest Pan związany z baranżą, ale ponieważ napisał Pan nieprawdę. Nie twierdzę że prowadzi Pan agitacje własnego sklepu, nie robi Pan tego oczywiście wprost, ale w Pańskim opisie są potrzebne do tego informacje. Gdyby Pan rzeczywiście chciał być tak zupełnie w tej sprawie usprawiedliwiony pisał by Pan anonimowo. Ot sprytny subtelny sposób autoreklamy dla dociekliwych:)
Stwierdzenie "nigdy nie oceniam win z mojej oferty...", jest właśnie niczym innym jak ukrytą autoreklamą.
Podziwiam oczywiście znajomość cen win na rynku niemieckim, skąd w takim razie te błędy na temat cen w vinexusie?

Ponieważ nie jestem reprezentatem tej firmy więc moja "zapalczywość" o której wspomniał Pan Krzysztof (którego pozdrawiam), wynika raczej z Pańskiej niesolidności w ocenie.
Oczywiście można znaleźć wino które wedlug subiektywnej oceny jest tańsze o parę złotych, przy 4000 win - takich niuansów znajdziemy setki:)

Aby nie rozwijać marchewkowych wątków do granic absurdu, zakończę, że nie jestem przedstawicielem tej firmy w sensie dosłownym, jestem ich zwolenikiem, ponieważ wcześniej kupowałem na stronie niemieckiej, stąd też stwierdzenie "w naszym sklepie".

przepraszam za być może ostry ton moich wypowiedzi ale taki mam styl

pozdrawiam serdecznie.

16.09.2010 14:02
Vinexus.pl Oferujemy 4000 win w atrakcyjnych cenach, staramy się aby nasza oferta była najlepsza, nie tylko w zakresie cen, stawiamy na jakość świadczonych usług, pragniemy aby nasi klienci dostali możliwość wyboru z mądrze wyselekcjonowanej oferty, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, również na krytyczne uwagi.

Pozdrawiam wszystkich uczestników tego forum i zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu. www.vinexus.pl


16.09.2010 14:06
Szanowni Dyskutanci, dziękując za pozdrowienia chciałbym poprosić o prowadzenie sporu na bazie argumentów. Wiem, ze emocje stanowią ważny element naszego życia, ale są sfery, gdzie twarde fakty mają największe znaczenie - dotyczy to cen. Co innego ocena wina, która jest opinią bardzo subiektywną.
Ideą tego Klubu jest promocja Kultury picia wina, a także dzielenie się osobistymi wrażeniami i opiniami na temat win, producentów, sklepów, restauracji - opiniami, które mogą pomóc innym "nauczyć się wina".
Ważnym elementem jest wiedza i tu apel do fachowców. Wskazujcie miejsca, gdzie można kupić dobre wina w dobrej cenie. Dzielcie się wrażeniami i opiniami, z których korzystać będą inni Klubowicze. Dzielcie się też swoją wiedzą na "winne tematy".
Liczę na gorące dyskusje o winach.

16.09.2010 14:41
DonKapiszi napisał:

Szanowni czytelnicy – wina miłośnicy, Szanowny Panie Pawle,
zwracam się do Was abyście pomogli w obiektywnej ocenie tej werbalnej konfrontacji na temat wina. Osobiście wolałbym abyśmy przy kieliszku dobrego wina podziwiali jego nos lub usta:) ale czuje się wywołany do tablicy więc odpowiadam:
zacznijmy od tego na ile wiarygodne są wypowiedzi osoby która już na wstępie pisze nieprawdę aby w nastepnej treści przepraszać,? oczywiście każdy sie myli ale...???
w drugim opisanym przykładzie była także nieprawda ale, o tym już mój szanowny rozmówca nie wspomniał:)
Zadziwiająca zdolność przekręcaia faktów, poprzez pokrętną ich interpretację. Mojego oburzenie nie wywołał fakt że jest Pan związany z baranżą, ale ponieważ napisał Pan nieprawdę. Nie twierdzę że prowadzi Pan agitacje własnego sklepu, nie robi Pan tego oczywiście wprost, ale w Pańskim opisie są potrzebne do tego informacje. Gdyby Pan rzeczywiście chciał być tak zupełnie w tej sprawie usprawiedliwiony pisał by Pan anonimowo. Ot sprytny subtelny sposób autoreklamy dla dociekliwych:)
Stwierdzenie "nigdy nie oceniam win z mojej oferty...", jest właśnie niczym innym jak ukrytą autoreklamą.
Podziwiam oczywiście znajomość cen win na rynku niemieckim, skąd w takim razie te błędy na temat cen w vinexusie?

Ponieważ nie jestem reprezentatem tej firmy więc moja "zapalczywość" o której wspomniał Pan Krzysztof (którego pozdrawiam), wynika raczej z Pańskiej niesolidności w ocenie.
Oczywiście można znaleźć wino które wedlug subiektywnej oceny jest tańsze o parę złotych, przy 4000 win - takich niuansów znajdziemy setki:)

Aby nie rozwijać marchewkowych wątków do granic absurdu, zakończę, że nie jestem przedstawicielem tej firmy w sensie dosłownym, jestem ich zwolenikiem, ponieważ wcześniej kupowałem na stronie niemieckiej, stąd też stwierdzenie "w naszym sklepie".

przepraszam za być może ostry ton moich wypowiedzi ale taki mam styl

pozdrawiam serdecznie.


Szanowny DonKapiszi,
jeśli chodzi o nieprawdę to fakty dotyczące wspomnianego przeze mnie, białego burgunda mówią same za siebie http://vinexus.pl/catalogsearch/result/?q=luquet&x=0&y=0 i gwarantuję Ci że Macon Villages od R.Luquet w Polsce można znaleźć za 49,00 zł i od Burgogne Blanc dzieli go "jedna półka jakościowa".
Następna kwestia to jak wspomniałem dostosowanie cen do rynku polskiego, na niemieckim vinexus są diametralnie inne http://www.vinexus.de/, wystarczy przeliczyć.
Jeśli różnica 6 - 10 zł (przy winach 30-40 zł) jest dla Ciebie "drobnym niuansem", no cóż.
Zarzuciłeś mi "ukrytą autoreklamę" to był tylko kontrargument na bardzo emocjonalny post z twojej strony że krytykując "twój serwis" próbuję się wypromować, drogi DonKapiszi pokrętnym rozumowaniem jest stwierdzenie że wypowiadanie się "nieanonimowe" pod postami niezwiązanymi z moim biznesem prowadzę spaming natomiast gdybym robił to anonimowo byłaby to "subtelna autoreklama", otóż DonKapiszi moim zdaniem jest zupełnie na odwrót.

16.09.2010 14:43
WinesUnited napisał:

Panie i Panowie, prośba do osób związanych zawodowo lub biznesowo z handlem winem. Proszę nie uprawiać krypto-reklamy, a po prostu zarejestrować się na portalu jako tzw. partner. Będzie bardziej przejrzyściej i milej. Pozdrawiam.


Popieram w 100%

16.09.2010 22:06
Paweł Morozowicz napisał:

DonKapiszi napisał:

Szanowni czytelnicy – wina miłośnicy, Szanowny Panie Pawle,
zwracam się do Was abyście pomogli w obiektywnej ocenie tej werbalnej konfrontacji na temat wina. Osobiście wolałbym abyśmy przy kieliszku dobrego wina podziwiali jego nos lub usta:) ale czuje się wywołany do tablicy więc odpowiadam:
zacznijmy od tego na ile wiarygodne są wypowiedzi osoby która już na wstępie pisze nieprawdę aby w nastepnej treści przepraszać,? oczywiście każdy sie myli ale...???
w drugim opisanym przykładzie była także nieprawda ale, o tym już mój szanowny rozmówca nie wspomniał:)
Zadziwiająca zdolność przekręcaia faktów, poprzez pokrętną ich interpretację. Mojego oburzenie nie wywołał fakt że jest Pan związany z baranżą, ale ponieważ napisał Pan nieprawdę. Nie twierdzę że prowadzi Pan agitacje własnego sklepu, nie robi Pan tego oczywiście wprost, ale w Pańskim opisie są potrzebne do tego informacje. Gdyby Pan rzeczywiście chciał być tak zupełnie w tej sprawie usprawiedliwiony pisał by Pan anonimowo. Ot sprytny subtelny sposób autoreklamy dla dociekliwych:)
Stwierdzenie "nigdy nie oceniam win z mojej oferty...", jest właśnie niczym innym jak ukrytą autoreklamą.
Podziwiam oczywiście znajomość cen win na rynku niemieckim, skąd w takim razie te błędy na temat cen w vinexusie?

Ponieważ nie jestem reprezentatem tej firmy więc moja "zapalczywość" o której wspomniał Pan Krzysztof (którego pozdrawiam), wynika raczej z Pańskiej niesolidności w ocenie.
Oczywiście można znaleźć wino które wedlug subiektywnej oceny jest tańsze o parę złotych, przy 4000 win - takich niuansów znajdziemy setki:)

Aby nie rozwijać marchewkowych wątków do granic absurdu, zakończę, że nie jestem przedstawicielem tej firmy w sensie dosłownym, jestem ich zwolenikiem, ponieważ wcześniej kupowałem na stronie niemieckiej, stąd też stwierdzenie "w naszym sklepie".

przepraszam za być może ostry ton moich wypowiedzi ale taki mam styl

pozdrawiam serdecznie.


Szanowny DonKapiszi,
jeśli chodzi o nieprawdę to fakty dotyczące wspomnianego przeze mnie, białego burgunda mówią same za siebie http://vinexus.pl/catalogsearch/result/?q=luquet&x=0&y=0 i gwarantuję Ci że Macon Villages od R.Luquet w Polsce można znaleźć za 49,00 zł i od Burgogne Blanc dzieli go "jedna półka jakościowa".
Następna kwestia to jak wspomniałem dostosowanie cen do rynku polskiego, na niemieckim vinexus są diametralnie inne http://www.vinexus.de/, wystarczy przeliczyć.
Jeśli różnica 6 - 10 zł (przy winach 30-40 zł) jest dla Ciebie "drobnym niuansem", no cóż.
Zarzuciłeś mi "ukrytą autoreklamę" to był tylko kontrargument na bardzo emocjonalny post z twojej strony że krytykując "twój serwis" próbuję się wypromować, drogi DonKapiszi pokrętnym rozumowaniem jest stwierdzenie że wypowiadanie się "nieanonimowe" pod postami niezwiązanymi z moim biznesem prowadzę spaming natomiast gdybym robił to anonimowo byłaby to "subtelna autoreklama", otóż DonKapiszi moim zdaniem jest zupełnie na odwrót.



witam,

może uda mi się w w tę żarliwą dyskusję fanów dobrego trunku wlać troszkę schłodzonego szampana, oczywiście kupionego w naszym sklepie:)
Ceny w vinexus.pl są faktycznie o kilkanaście procent wyższe niż w niemieckim odpowiedniku, ale jest to związane z kosztami logitycznymi oraz podatkami. Pan Paweł słusznie zwrócił na to uwagę, ale różnice te są uzasadnione merytorycznie.
Natomiast jeśli chodzi o porównaie cen w vinexus.pl z cenami u innych polskich dystrybutorów jestem przekonanay że trudno będzie znaleźć tańsze oferty. Jeśli ktoś je znajdzie będę wdzięczny za ich wskazanie, obiecuję podjąć działania aby taką sytuację jak najszybciej zmienić. Teraz apel a właściwie prośba, aby nasze wypowiedzi na tym forum fokusowały wokół tematu samego wina i były mniej uzbrojone w emocje. Dziękuję i pozdrawiam

29.01.2011 11:02
Zrobiłem wczoraj zakupy, na wina czekam. Co do cen: sprawdziłem zaledwie kilka i wydaje mi się, że są one atrakcyjne cenowo (tańsze niż u importerów). Pamiętam też trochę cen z Niemiec i wydaje mi się, że tez jest nieźle, 1 EUR = ok. 5 PLN (wygląda to nieco groteskowo, ale znam wina, gdzie i 7-8 PLN za 1 EUR nie dziwi).

Warto by było popracować trochę nad samym sklepem, sortowanie po cenach nie działa. No i nie rozumiem tej plagi sklepów z winami (dotyczy to nie tylko Vinexusa), jaką jest umieszczanie w ofercie win, których nie można kupić.

02.02.2011 00:42
PS. skoro jest tu osoba związana ze sklepem vinexus i chce poznać tańsze oferty, to podrzucam

http://winezja.pl/wino/kim-crawford-sauvignon-blanc-marlborough (65 zł a nawet taniej)
vs
http://www.vinexus.pl/kim-crawford-sauvignon-blanc-marlborough-2008.html (88 zł)

02.02.2011 08:26
Reuptake, zobacz cenę tego samego wina tutaj:
http://www.nasze-wina.pl/core/wine/6271/
ps. swoją drogą to widzę, że jest to całkiem dobre sb.

02.02.2011 10:39
Obecnie w Centrum Wina 65 zł, tego się trzymajmy.

Ale wczoraj nie mając nic lepszego do roboty (?) posprawdzałem kilka win z oferty Vinexusa, z różnych krajów/półek/bajek i muszę powiedzieć, że jeśli można było je kupić w Polsce to na ogół jednak drożej, czasem różnice były dramatyczne. Tańsze spotkałem tylko raz (właśnie to Kim Crawford). Szkoda tylko, że przesyłka tak droga.

02.02.2011 10:59
OK, tajemnica się chyba wyjaśniła, Vinexus sprzedaje to wino

http://www.kimcrawfordwines.co.nz/our-wines/range/small-parcels/-spitfire-marlborough-sauvignon-blanc-54

a nie "zwykły" sauv blanc

03.02.2011 03:37
Szanowni Klubowicze,
O ile zauważyłem, to rubryka nazywa się OGŁOSZENIA a wątek: "Ruszyła nowa strona z winami". O co ta cała awantura?!?
Sądzę, że właśnie tu jest najlepsze miejsce, by osoby, które chcą zarekomendować nową stronę to ogłosiły. I osobiście wolę, aby te ogłoszenia były sygnowane przez "ogłoszeniodawcę", bo to jest uczciwe i wiarygodne.
Nie wiem, jak innych, ale mnie śmieszą np. w TVP zabiegi ukrywające markę samochodu na masce, o ile nie jest to opłacony "product placement" czyli po polsku "marketingowe wciskanie kitu".
Wracając do wina (i "krypto-reklamy"; Boże co za bełkot!) to jeżeli ktoś otwiera firmę winiarską, lepiej pisać wprost, bez uciekania się do sfingowanych nick'ów czy pozorowanych zachwyconych konsumentów. Można napisać: uważam że mamy fajną ofertę, ponieważ to i tamto..." Tyle, żeby to było napisane mądrzej, a nie jakieś "dla nas satysfacja klienta jest najważniejsza, dlatego stawiamy na najwyższe standardy świadczonych usług, a także najwyższą jakość oferowanych produktów, zachowując przystępne, umiarkowane ceny na każdą kieszeń..." Błeeee.... :-P
Natomiast cala ta dyskusja sprowadziła się, według mnie, do oceniania skuteczności wyszukiwarek, bo jeden pan nie znalazł a drugi pan przeoczył, a trzeci wie, ale nie napisał ile to kosztuje, tylko podał link, po czym okazało się, że w sumie gdzie indziej jest taniej, ale do końca nie wiadomo czy chodziło mu o to samo wino - i tak w koło Macieju. NUDA!!!!! (pomimo emocji, które ożywiają każdą dyskusję, ale tu forma zdominowala treść).
Podsumowując: w OGLOSZENIACH ogłaszajcie, reklamujcie, byle nie KRYPTO-reklamą, bo takim jak ja wariatom KRYPTO-reklama od razu kojarzy się bardzo dosłownie, to znaczy z cmentarzem i zachwalaniem atrakcyjnego miejsca pochówku... ;-)

03.02.2011 20:57
Popieram Pana Szymona, w przeciwieństwie do wielu "ukrytych" reklam, sam na jednym z forów dyskusyjnych, postanowiłem na złość niektórym pisać z imienia, nazwiska i gabinetu, nie bojąc się podpisać pod tym o czym pisałem. To ma na prawdę sens i lepszy efekt, chyba , że ktoś myśli tylko zaindeksowaniu www czy nazwy w "google".

Tak samo wyszedłem swego czasu z propozycją, aby jednak osoby z "branży" miały możliwość oceny win. Mnie akurat interesuje co profesjonaliści myślą o danym winie, byłaby to dla mnie cenna wskazówka. I ponawiam zdanie, że jeśli którykolwiek z nich próbowałby na siłę "przepychać" np. wina z własnej winiarni, to po pierwsze inny profesjonalista też przecież może ocenić to wino, a my maluczcy też wcale nie musimy się zgodzić z ocenami, czyli ktoś próbując oszukiwać i tak tylko sobie zaszkodzi ... ?

03.02.2011 21:24
Wina doszły po 3 dniach roboczych od zamówienia. Jak się okazało dwa z nich są inne niż zamawiałem, zamieniono je na bardzo podobne, tego samego producenta, ale droższe. Reszta okaże się „w piciu”.

@curiosum: jest mi bardzo przykro, że zanudzam (aż na 6 wykrzykników, coś strasznego). Mam jednak wrażenie, że nie należy tak egoistycznie patrzeć na forum, myślę, że inne osoby skorzystają z tego wątku. A temat sprawnego wyszukiwania win w internecie też jest ciekawy i wcale nie taki błahy.

Aktualizacja: jedno z tych podmienionych win, Giesen Sauvignon Blanc Dillon Point, okazało się bardzo słabe.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem