Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Tablica ogłoszeń - VIA VILLA - Restauracja, Hotel - Babimost k/Zielonej Góry

03.11.2010 19:00

VIA VILLA - Restauracja, Hotel - Babimost k/Zielonej Góry nadesłała zaproszenie do świętowania Beaujolais Nouveau w dniach 18-21.11.2010. Miejsce jest - w mojej ocenie - potencjalnie ciekawym ośrodkiem degustacji lubuskich win. Piwniczka z ambicjami jest zapewne dopiero planowana. Właścielka pensjonatu pisze o swoim przedsięwzięciu co następuje. "Podróżowanie od zawsze było moją pasją. Już od najmłodszych lat trudno było utrzymać mnie w domu, od kiedy pamiętam „ciągnęło” mnie w świat. Na początku moje wyprawy sięgały nieco poza własne podwórko, jednak z czasem apetyt na podróże wzrastał. Wszędzie tam, gdzie dotarłam, zostawiałam kawałek siebie, ale za to przywoziłam sporą dozę zachwytu nad urodą, niezwykłością czy odmiennością miejsc, kultur, małych i większych światów oraz klimatu, jaki towarzyszył mi w tych wszystkich krajach. Tęsknota za tym, co odległe sprawiła, że postanowiłam przenieść nieco tych przeżyć i emocji bliżej siebie, tak, żebym zawsze miała do nich dostęp. W ten sposób narodził się pomysł stworzenia hotelu Via Villa – miejsca, które skupia w sobie cały świat. Miejsca, które przenosi zarówno moich gości, jak i mnie, moich bliskich, poszukiwaczy przygód czy tych, którzy łakną czegoś więcej, w krainy, w jakich nigdy nie byli, a jeśli byli, to tęsknią za nimi jak ja. Zapraszam do odwiedzin w tym niezwykłym miejscu – tu jest cały świat w zasięgu ręki - Katarzyna Heyduk". Kontakt: "www.viavilla.pl", VIAVILLA, ul. Powstańców Wielkopolskich 7; 66-111 NOWE KRAMSKO; REZERWACJE: T: +48 68 320 07 13; M: +48 603 266 404; e-mail: recepcja@viavilla.pl



04.11.2010 13:13
Mi_Z - Zielona Góra? Jeżeli tak to byłeś może we wrześniu na winobraniu 2010? Ciekaw jestem jak winiarze z tego regionu oceniają tegoroczne zbioru. Słyszałem, że pogoda niestety nie dopisała.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem