Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "Wyniki październikowej odsłony konkursu!"

Zobacz komentowany obiekt

03.11.2010 20:13

Gratulacje!!
A oto focaccia con uva na zagryzkę. Też z Krainy Białego i Czarnego Koguta.

Rrrratunku! Adminie pomocy! Jak tu wkleić fotkę mojej przepysznej focaccia con uva? I to z WŁASNYMI WINOGRONAMI!

03.11.2010 20:35
obrazek
z forum :) -> kliknij tutaj
Twoja uwaga jest niestety słuszna ;] - formatka wklejania zdjęć, linków etc. powinna być wyświetlana w komentarzach widocznych jako "chmurki" -> patrz obrazek. Postaramy się to zrobić jak najszybciej :)

07.11.2010 19:15
Pozwolę sobie zasugerować, aby dodatkowe punkty przyznawać za dodanie zdjęcia. Niektóre wina maja bardzo zbliżone nazwy, a zapamiętywanie jeszcze producenta nie zawsze jest łatwe :P , rzut oka na etykietę pozwala szybko wychwycić interesujące na wino :) ...

07.11.2010 19:24
A może dawać ujemne punkty za brak informacji o producencie?

07.11.2010 19:57
Wydaje mi się, ze wszystkie pola powinny być wymagana jeśli ma to być sensowna baza. Oczywiście do wyjątków musi należeć "rocznik" ( czasem są w końcu mieszane ... jak whisky :P ) , zdarzył mi się tez raz brak informacji o %, ale że tylna etykieta wyglądała na odklejoną :P pewnie to ten problem :) . W końcu najlepszy efekt to jak się wino zdegustuje, bierze do łapki i uzupełnia wszystko z etykiety ... może się czepiam bo tak właśnie robię, ale wtedy nie ma problemu ze znalezieniem wina w sklepikach ... , ale jeśli się mylę "rzucajcie kamieniem" :P

08.11.2010 13:28
Kolega powyżej ma rację. Już kilkukrotnie znalazłem wino bez producenta, co często uniemożliwia identyfikację wina w szczególności, gdy nie ma zdjęcia. Pomyślcie nad tym.

09.11.2010 16:35
Jeszcze jedno udogodnienie :P Czy tak jak jest "dodaj wino innego rocznika" można byłoby zrobić po wejściu na producenta "dodaj wino tego samego producenta" ?

12.11.2010 22:41
Degustacja przeprowadzona, ale aż tak się udała, że dziś ledwo żyje ... wina były 4 ( +cydr ) postaram się opisać jutro ... ale dodam, że Szwajcaria choć pod względem win zaskakuje mnie bardzo pozytywnie :)


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem