Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "Relacja z degustacji „Podróże enologiczne po winnicach Austrii. Wyprawa czwarta: Gsellmann&hans""

Zobacz komentowany obiekt

22.02.2011 22:44

Pomysl na taka zbiorowa degustacje bez odpowiedniego naglosnienia to sredni pomysl. Zawsze na nascie osob, nie mowiac o dziesiat znajdzie sie kilka ktore przyszly sie... napic, a nie posluchac. Niestety reszta przez taka organizacje cierpi. "Life is brutal and full off zasadzkas" :]

24.02.2011 10:03
Panie Dominiku, no ale co z winem, nie ma ani słowa o degustowanych winach, było tak dobrze czy tak źle. Ilość osób, klimat miejsca, slajdy, skrzypek lub śpiewak itd. ... to dla mnie trochę folklor, liczy się wino :))

24.02.2011 10:45
Drugie zdanie i link schowany pod słowem "gsellmann&hans" :) Tam Dominik ukrył oceny.

24.02.2011 13:50
Dzęki

24.02.2011 17:03
Nie opisuję wina w relacjach, ale zawsze zanim cokolwiek opiszę gwarantuję, że wina wszystkie będą ocenione z podanym linkiem :) ... folklor ...hmm tak :) dla mnie wino nie istnieje nigdy samo, picie samego wina i może jeszcze samemu to smutna sprawa ... wino + ludzie + kuchnia to minimum dla mnie, aby otworzyć butelkę :) jeśli do tego jeszcze muzyka, taniec i śpiew ... to dzwońcie gdziekolwiek jesteście :P


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem