Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Tablica ogłoszeń - Kupie wina rocznikowe w szczególności francuskie (Premier Cru, Grand Cru)

28.06.2011 10:49

Prosze o przesyłanie listy win uwzględniającej nazwy i roczniki na e-mail finewine@interia.pl

Dziękuję.

28.06.2011 11:26
O ile się znam na rzeczy, to proponujesz popełnienie przestępstwa.
Chyba, ze uczestnicy tego forum in gremium są szczęśliwymi posiadaczami koncesji na obrót alkoholem.
v.

28.06.2011 11:39
O ile natomiast chcesz się bawić w te klocki na poważnie i zgodnie z prawem, to skorzystaj z usługi BUDOWANIE KOLEKCJI WIN
v.

28.06.2011 11:47
Panie Adamie,
uważam, że nie można traktować ogłoszenia o chęci zakupu wina jako "propozycji popełnienia przestępstwa". Rozumiem, że Pan lubi w "swój" sposób komentować niektóre wypowiedzi innych Klubowiczów, ale nie idźmy już w absurdy. To tak jakbyśmy osobie która zamieszcza ogłoszenie o pracę zarzucali, że chce zatrudniać nieletnich.

Jak zapewne wszyscy wiedzą, aby obracać w Polsce winem należy być posiadaczem nie koncesji, a zezwolenia na sprzedaż alkoholu, więc aby skorzystać zgodnie z prawem z tego ogłoszenia trzeba je po prostu mieć.

28.06.2011 11:48
Jeżeli kupowanie czegoś jest w tym kraju przestępstwem to proszę o zbamowanie:)

28.06.2011 11:51
Możesz być spokojna/spokojny

28.06.2011 12:07
Panie Adamie,

Bardzo przepraszam jeśli Pana uraziłem, tym postem, nie wiem skąd ta agresja... Jeszcze uściślę, jeżeli zakupywanie wina jest w naszym kraju zabronione (jak się Pan stara zasugerować) to na prawdę lepiej będzie dla mnie, Pana i klubowiczów jak zadenuncjuje i doniesie Pan na mnie do administratora strony za deprawowanie klubowiczów.

Tak na marginesie ciekawe czy spaming tzn "reklamowanie" blogów typu BUDOWANIE KOLEKCJI WIN jest propozycją popełnienia przestępstwa… albo co najmniej brakiem "kultury internetowej"...

Jeszcze raz bardzo Pana przepraszam.

28.06.2011 12:26
Przykro mi bardzo, ze mój styl pisania i wypowiadania się nie odpowiada wielu osobom, a w tym wielu forumowiczom.

Krótko mówiąc tyszer88, na prowadzenie naboru do pracy (re: ogłoszenia o pracę) nie trzeba mieć w Polsce zezwolenia, natomiast na obrót alkoholem trzeba posiadać tzw. koncesję na obrót alkoholem. Nie wspominając, iż suhy wymarzył sobie wina francuskie, a więc konieczna jest również odprawa celna. Takie jest prawo i ja nie mam najmniejszego zamiaru go łamać. Koniec. Kropka.
v.

28.06.2011 12:37
sohy napisał:

Panie Adamie,

Bardzo przepraszam jeśli Pana uraziłem, tym postem, nie wiem skąd ta agresja... Jeszcze uściślę, jeżeli zakupywanie wina jest w naszym kraju zabronione (jak się Pan stara zasugerować) to na prawdę lepiej będzie dla mnie, Pana i klubowiczów jak zadenuncjuje i doniesie Pan na mnie do administratora strony za deprawowanie klubowiczów.

Tak na marginesie ciekawe czy spaming tzn "reklamowanie" blogów typu BUDOWANIE KOLEKCJI WIN jest propozycją popełnienia przestępstwa… albo co najmniej brakiem "kultury internetowej"...

Jeszcze raz bardzo Pana przepraszam.


Sensowniej by było gdybyś przeprosił osoby, które zleciły Ci podobne "zakupy" w Polsce za swoją naiwność. Żeby nie wyrazić się bardziej dosadnie.
v.

28.06.2011 13:19
Panie Adamie,
styl pisania może się podobać, lub nie podobać. Każdy podda to pod swoją ocenę.
"na prowadzenie naboru do pracy"
Specjalnie zestawiłem ten przykład z Pańskim "zarzutem", aby pokazać jego groteskowość.
"tzw. koncesję na obrót alkoholem"
Widzę, że mimo posiadanej wiedzy na temat poprawnego nazewnictwa brnie Pan dalej. Stwierdzenie "koncesja" na sprzedaż alkoholu jest błędem. Koniec. Kropka.
"Takie jest prawo i ja nie mam najmniejszego zamiaru go łamać. Koniec. Kropka. "
I tutaj mamy sedno sprawy. Pan by to zrobił, gdy sprzedał Sohy wino. A pisanie "O ile się znam na rzeczy, to proponujesz popełnienie przestępstwa." do osoby zamieszczającej ogłoszenie na tym forum jednak pokazuje, że hmm... zna się Pan na rzeczy, ale klawiatura się Pana nie słucha

28.06.2011 13:38
Przykro mi Panie tyszer88, ale niestety nie nadążam.

Moje IQ jest zbyt niskie na te aptekarskie zaiste wywody.

Podsumowując - przyznaję tak Panu rację, jak i bezustannie przepraszającemu zawszystko i zaniewiadomoco suhemu, a także pozostałym uczestnikom forum NW, którym na tym zależy w równym stopniu jak Panom. Kłaniam się nisko.

A propos: jestem zaiste wzruszony określeniem "rocznikowe" Premier Cru i Grand Cru :)
v

28.06.2011 13:49
"zleciły Ci podobne "zakupy" w Polsce za swoją naiwność"... jest coś o czym nie wiem...:) to raz

a dwa ten suhy, zadał konkretne pytanie i chyba we właściwym do tego miejscu, bo z tego co się orientuje to strona nie tylko dla tych bez koncesji... I proszę Panie Adamie nie sprowadzać sprawy do absurdu, że anons „poznam dziewczynę celem spędzenia wolnego czasu” jest równoznaczny z zarzutem o sutenerstwo bądź propozycja popełnienia przestępstwa w postaci prostytucji…

I proszę mi wybaczyć Panie Adamie, że nie odpowiem na kolejny pański post bo naprawdę, mam ważniejsze sprawy na głowie.

Zdecydowanie popieram tyszera88, chyba zna się Pan na rzeczy, ale klawiatura odmawia posłuszeństwa…) bo o nadgorliwość to raczej Pana nie posądzam:)

Aczkolwiek bardzo szanuje Pańskie zdanie.

Ps. co do "rocznikowe" Premier Cru i Grand Cru. na prawde nie wiem gdzie Pan to widzi:) w tytule jest Kupię wina rocznikowe (i druga część zdania) w szczególności francuskie (Premier Cru, Grand Cru) tak gwoli ścisłości;)
I raz jeszcze bardzo Pana przepraszam, że mogłem zasugerować Panu że Premier Cru i Grand Cru może być "rocznikowe"

A, i proszę się nad sobą nie pastwić, bo nikt chyba nie uważam, że Pana IQ jest zbyt niskie, wręcz przeciwnie tylko po prostu jakoś tak na opak je Pan pożytkuje.

Więc może ułatwiajmy sobie życie a nie plujmy jadem taka moja propozycja:)

28.06.2011 13:55
Tak, tak. Tak jak już pisałem, przyznaję Ci rację.

Skupuj dalej "wina rocznikowe, szczególnie francuskie Premier Cru i Grand Cru" na rynku polskim.

Życzę powodzenia.
v.

26.08.2011 15:15
obrazek
Może Cię to zainteresuje:

Petrus 1989
Nous offrons,
We offer
Petrus 1989, 4x75 cl : 2 900€
Prix unitaire
Unit price
Prix h.t.,
Price excluding VAT 19,6%%
Départ cave Paris,
Ex Cellar.Paris,
Sauf vente, sans engagement.
subject to remain unsold and subject to final confirmation.
Disponibilité : 6 jours après paiement sur réception de facture.
Availability : 6 days after payment on receipt of invoice.
v.


27.08.2011 01:59
Sohy nie przejmuj się, powoli nikt nie nadaża za jadem Vintrips, jak pisalem poprzednio, że chyba wywiesze, to teraz się poddaję i mam .... serdecznie dojść Tych bzdurnych ( tak obecnie mój szczyt tolerancji się skończył ) tak żałosnych wypowiedzi. Nie będziemy Golden Line, pewnie Cie nie zblokują Vintrips , ale weź sobie chłopie znajdź kolejne forum, bo ja mam dość i myślę, że większość użytkowników NW też.. Obawiam się, ze zdanie Sohy:

"... A, i proszę się nad sobą nie pastwić, bo nikt chyba, nie uważam że Pana IQ jest zbyt niskie, wręcz przeciwnie tylko po prostu jakoś tak na opak je Pan pożytkuje... "

... cóż lepiej bym tego sam nie ujął. Dość.

Naucz się wypowiadać publicznie, albo zakończ działalność na blogach , bez komentarzy. Na prawdę mi przykro, bo jak wspomniałem, liczyłem, na rzetelne wypowiedzi, dzielenie się wiedzą, a masz już jakąs blokadę mózgowa, na przyp... się za przeproszeniem do kazdego i wszystkiego. Przepraszam forumowiczów za ... .

02.06.2012 17:21
Ludzie czym sie przejmujecie !-sa osoby w naszej ojczyznie- ktorym absurd polskiego prawa
calkowicie jest obojetny-nam wszystkim -prawdziwym milosnikom wina powinno to wszystko
wisiec.Ja bede pil dobre wina-a gdzie je kupie i komu ewentualnie cos odsprzedam to moja sprawa-jesli chca mnie zamknac za butelke wina-prosze bardzo cala Europa bedzie miala kolejny powod do smiechu.
Pozdrawiam Was-tych prawdziwych-trzymajcie sie-i pijcie wino!!!!!!!!


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem