Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Nowy projekt naszego Klubowicza - winoikieliszki.pl

2013/09/24Miło jest nam poinformować, że jeden z naszych Klubowiczów Wojciech Wojtanowski (Kieliszki Eisch) postanowił swoją pasję do akcesoriów winiarskich uzupełnić o wina, a konkretnie wina z Austrii. Projekt nosi nazwę Wino i Kieliszki. Oprócz sklepu stacjonarnego w Opolu funkcjonuje także rozbudowany sklep internetowy. Co więcej, z ocenami win jednego z producentów możecie zapoznać się podczas lektury relacji z XLVI Panelu degustacyjnego Nasze-wina.pl, a co sam Wojciech sądzi o nowym biznesie?


"Słynny bon mot: małe jest piękne – najlepiej opisuje austriackie winiarstwo widziane z międzynarodowej perspektywy. Austriacy nie stawiają na przeciętne tanie wina, ale raczej szukają czegoś specjalnego. Ich wysoka pozycja w branży jest jednym z najbardziej interesujących zjawisk na światowym rynku wina. Austriackie wina można znaleźć na każdej dobrej karcie win, są doceniane przez ekspertów i wysoce oceniane przez dziennikarzy i znawców wina.
 
Wina z Austrii są coraz wyraźniej widoczne  na polskim rynku.  Warto je poznać i pokochać. Nasza oferta win jest starannnie wyselekcjonowana, nie ma w nie win nijakich, część z nich to absolutna światowa czołówka, wszystkie powinny zadowolić najbardziej wybredne gusty.
Oferta win w naszym sklepie jest autorska; każdego z winiarzy znamy osobiście i odwiedzaliśmy ich winnice oraz piwnice.

Dobre wina należy doceniać degustując je z równie dobrych kieliszków. Cieszymy się, że możemy Państwu zaoferować także wybitnej klasy kieliszki, dekantery i akcesoria winiarskie czołowego światowego producenta: niemieckiej firmy Glashütte Eisch, których jesteśmy dystrybutorem."
(www.winoikieliszki.pl)


Serdecznie gatulujemy i życzymy powodzenia!

 Komentarze

:)
Zapraszam!!

Zajrzymy, zajrzymy :)

gratulujemy i życzymy powodzenia!

Zaloguj się aby skomentować ten tekst


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.