Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Polecamy ostatnie relacje z degustacji autorstwa naszych Klubowiczów

2011/03/11

 

Drodzy Klubowicze!

 

 

Zachęcamy do przeczytania dwóch ostatnich relacji z degustacji autorstwa naszych Klubowiczów.

 

 

krzysztof_chelpinski magnify Krzysztof Chełpiński Relacja z degustacji win austriackich w Hotelu Marriott (10 marca 2011 r.)


"Na liście 52 winnice. Win nie policzyłem. Ponieważ przybyliśmy dość późno, to zmuszeni byliśmy zastosować dość ostre kryteria selekcji. Ale najpierw życie towarzyskie. Spotkaliśmy kilku znajomych sommelierów, kilku naszych znajomych, w tym również klubowiczów. Po spełnieniu obowiązków towarzyskich i zasięgnięciu języka na temat ciekawych win ruszyliśmy do pracy..."

Czytaj...

 


Dominikw_portret magnify Dominik Woźniak Relacja z degustacji win włoskich z endemicznych odmian w Pijalni Win Francuskich


"Pijalnia Win Francuskich niespodziewanie pożegnała nas jak się okazało z naszą ulubioną klimatyczną piwniczką na Zamenhofa 6 , zmiany, zmiany , zmiany ... koniec z miłą, małą ,przytulną piwniczką, czas poznać nową na ul. Garncarskiej 5 w restauracji Cudowne Lata. Nadal będę rozwodził się nad swym żalem, choć dobrze rozumiem powody tych zmian ... sumienie mnie boli, że relację z tej lokalizacji piszę dopiero teraz ... targany egoizmem..."

Czytaj...Komentarze

To lubie!

Ja też heh

Zaloguj się aby skomentować ten tekst


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.