Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Powoli zbliżamy się do #8 odcinka Winnych Wtorków

2011/07/12

Drodzy Klubowicze!

 

 

logo-winne-wtorki magnify Winne Wtorki #8 I kolejna edycja Winnych Wtorków zbliża się wielkimi krokami. Tym razem nie my wybieraliśmy wino (przyp. wskazaliśmy Gruner Veltlinera), a inny z uczestników WW. Wybór padł na wina ze szczepu Gamay..., cenowo nie przekraczające 40 zł. Co wy na to?


A dla przypomnienia - #8 WW odbędą się 19.07.2011 r.

 

Komentarze

w M&P (Kabaty) jest do dostania tylko jedna butelka - La Madone od Bichota (cena 92 zł)
w Alei Win (Kabaty) dwie - 45 zł i bodajże 52 zł

Szukamy dalej

wybraliby w końcu cos co mam w lodóweczce .... grrr , francuskiej wersji nie lubię ( Beaujolais ), Austriacką (Blaufränkisch) a owszem, a Wegierską ( Kékfrankos) w różowych winach chętnie łykam

... poszedł 100% Viognier ... ponoć się kocha albo nienawidzi ... ja lubię :) kusiło mnie żeby dodać 2 krople limonki ... zapomnijcie, że to napisałemzawsze wtedy przypomina mi się opis wina Sablet Cave des Vignerons du Gravilla z http://www.sstarwines.pl/wino11696 :

"peyotl (2011-05-18)
Impreza była. Ktoś sobie dla zabawy nalał soku do kieliszka (chyba zmieszał czarną porzeczkę z jeżyną). Ktoś inny mu dla żartu dolał trochę kawy. Tamten oczywiście już tego nie pił, zostawił. Wtedy ktoś trzeci dolał do tego wódki i poszedł. I na to wszystko ja chwyciłem przez pomyłkę za ten kieliszek. Łyknąłem i pomyślałem sobie: Kurczę, mogłoby być fajne wino o takim smaku, oczywiście bez tej wódczaności. @Wina Szlachetne..."

niemożliwe ??? poprawiliście dodawania linków automatycznie ??? brawo, brawo :P

Taka drobnostka, a cieszy

ładna mi drobnostka 5 razy sie zastanawialem zawsze czy chce mi się link wklejać :P bo prawie zawsze obcinal nazwę pod ktorą podpinałem :)

Czy ktoś mógłby mi pomóc znaleźć, gdzie można kupić Gamay poniżej 40 zł (w Warszawie), albo w ogóle Gamay. próbowałem w Centrum Wina (winehouse) i Mielżyński. Jutro jadę do Lidla. Chciałbym wziąć udział, ale nie jest łatwo zdobyć próbkę.

Podobno jest w leclercu na Ursynowie. Może uda mi się jutro potwierdzić tę informację.

Zaloguj się aby skomentować ten tekst


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.