Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Pierwszy brytyjski pub zdobywa dwie gwiazdki Michelin

2011/10/08


Gastropub Hand and Flowers w Marlow, Buckinghamshire, otrzymał dwie gwiazdki w 2012 Michelin Guide for Great Britain and Ireland (przewodniku Michelin po Wielkiej Brytanii i Irlandii na 2012 rok). Paradoksalnie miesiąc temu The Good Food Guide, biblia angielskich miłośników dobrej kuchni, zakazał używania słowa "gastropub", które rzekomo kojarzy się  niechlujnie.

Od lat wiadomo, że porządnej angielskiej kuchni można zakosztować w lokalnych pubach (jeszcze miesiąc temu w gastropubach), które cieszą się coraz lepszą opinią również wśród turystów, przynajmniej tych wtajemniczonych.


2012_Michelin_Great_Britain_Ireland magnify www.decanter.com


Źródło:

www.decanter.com


Komentarze

Cóż jest o tym coś w Kill Grill 2 ... autor jest gotowy powystrzelać wszystkich, którzy zamienili puby na gastropuby ... i popieram go w 100%.

Dominik, co powiesz na wymianę Kill Grill 2 na 1? :] Chętnie przeczytam co tam Anthony wypisuje w drugiej części

Pomysl zacny i nadal podtrzymuję :), musisz tylko uzbroic się w cierpliwość troche, bo sąsiadka zwinęła książkę :) ... załamałem się, jak pod koniec byl cały artykuł o El Bulli ( o którym jak wspomniałem, zapomniałem przez zamieszanie z autem ) i knajpce rybnej w Roses do ktorej mieliśmy pewnie z 10 minut ....

To daj znać, jak sąsiadka odda :]

Zaloguj się aby skomentować ten tekst


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.