Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Nagrody w konkursie kwietnia

2012/04/11

Zobacz aktualną punktację:

 

Drodzy Klubowicze!

 

W tym miesiącu nagrodą są wina ufundowane przez nowego polskiego importera win chorwackich, Croatia Wine s.c. 

Oceny obu win znajdziecie w naszej bazie:

 

Plavac Mali Dingač Vinarija Dingač 2008
Muscat Oro Polesina 2010

 

Powodzenia!

 

 


 

Komentarze

:)))) To sie ubawiłem ... Ocena 10 , 04.07. od osób zarejestrowanych 04.07 :) Czy ktoś wiarygodny miał z nimi styczność, nie żeby miało znaczenie co wygram :P, ale ...z ciekawości :)

Moim zdaniem trzeba będzie trochę zmienić regulamin portalu i kasować takie oceny, bo nie są one do niczego potrzebne.

Też jestem za. Już łyknę "Dunie" z jej ocenami, przynajmniej coś w nich wyraża mimo, moim zdaniem oceniania dobrze win tylko jednego importera :), ale takie ...

Z drugiej strony nie chcielibyśmy odstraszać nowych użytkowników, ale w w/w wypadku może zapis, że kierownik :))) "portalu" ma prawo wystosować mail/prv do danego użytkownika z prośbą o :
- dodanie bardziej szczegółowej oceny, choć wg schematów z portalu w końcu jest intrukcja i pomoc ....
- dodanie zdjęcia

Jeśli użytkownik nie odpowie w ciągu np. 3 dni ( cos stawiam, ze osoby z w/w ocen zalogowały się jednorazowo) ocena idzie w kosz.

Ustalcie tylko, żeby było jakieś szybkie głosowanie w firmie choc 2-3 osób :)

Może od razu wprowadzić to co wspomniałem, czyli zakaz oceniania tego samego wina 2 razy w koncu jest opcja "edycja" jak komuś zmieniły sie smaki :)

Nie "flekujcie" akurat tej oceny od Dingaca tak surowo. Ja sam oceniłem innego Dingaca na 9. Ale rzeczywiście jakaś kontrola ocen jest potrzebna. Popieram propozycje Dominika.

Nie chodzi o wysokość oceny, tylko o to co ładnie Dominik podsumował:
"Ocena 10 , 04.07. od osób zarejestrowanych 04.07". Coś z tym zrobimy :)

Oczywiście rozumiem niestosowność marketingową wpisującego. Firma sponsorująca wino na nagrodę powinna się absolutnie powstrzymać od jego oceny.

Hmmmmm...... zapamiętam :) ale już raz sam z siebie zmieniłem ocenę z 9 na 8 (choć to było moje ulubione wino

Panowie, nie bądźcie tacy surowi. Może komuś rzeczywiście wino smakuje na 10. Rozumiem, że chcecie eliminować oceny "sponsorowane", ale jeśli będzie więcej ocen obiektywnych, to sponsorowana natychmiast się ujawni. Co do kilkukrotnego oceniania tego samego wina, to mam przekonanie, że wino może różnie smakować w czasie. Zdarzało mi się być rozczarowanym winem, które za pół roku smakowało mi. Jestem przeciwny automatycznemu eliminowaniu. Oceny wina są bardzo subiektywne. Spójrzcie na oceny panelowe. Są czasami wina naprawdę kontrowersyjne.

Kontrowersyjne - to słowo, które zmotywowało mnie do napisania kolejnego posta. Patrząc po ostatnim Panelu nasuwa się stwierdzenie, czy też mam równo pod sufitem, czy też wino jest materią płynną i smakuje różne od okoliczności, towarzystwa, pogody, samopoczucia itd. 3-4 lata temu wina, którym bym dawał 9-10, dzisiaj bym nie tknął patykiem, bo wiem, że w tej samej cenie albo niższej znajdę coś bardziej odpowiadającego moim gustom.

Panie Krzysztofie ma Pan rzeczywiście rację, że dany rocznik może smakować inaczej w zależności od roku, jestem w stanie zrozumieć, że ktoś doda ocenę tak jak Pan napisał po pół roku, roku ...ale nie po tygodniu, od tego jest opcja "edytuj" i można zmienic opis i ocenę.

Co do 10-tek tak ewidentnie ocenianych, nadal jestem za usuwaniem lub prośbą o "głębszą" ocenę, chyba lekko bym się wkurzył patrząc na dwie 10-tki, gdyby wino było kiepskie ... Nie chodzi mi tu o oceny, gdy Panu czy komukolwiek z aktywnych członków, nie będzie sie chciało pisać i raz na jakis czas napisze ... "ujdźie 6" , ale to są przypadki dosyć ewidentne i szkodliwe, ktoś moze byc tu rzadko, nie sprawdzi użytkownika, ze dał 1 ocenę w 1 dzień i to 10-tke ... kupi wino i nie wróci na portal. Oczywiście lekko dramatyzuję ;), ale ... nie można tego też tak zostawiać bo portal zrobi się niewiarygodny.

WineMike ... też sie zastanawiałem, nad Twoimi ocenami ...niestety poza Perez Cruz nie znam tych win, ale zgadzam sie, że czasem w miłej atmosferze jak w Święta, otwieramy druga butelkę, jakoś owocowo pachnie , da sie pić ... z czasem coraz dziwniej, ale nie narzekam, bo lekko pochwaliłem, otwieramy 3 wino ...i mysle "Boże co to było wcześniej ? " ...kwestia godziny czasu i towarzystwa i wino za 15 zł z Biedronki, dobrze sie piło ...póki nie otworzyłem pewniaka jako nastepne i czar prysł :) O latach już nie mowię ...kiedyś piłem Varnę i CR :))) Jak teraz oceniam można sprawdzić ;)

A tak z ciekawości co z nagrodami za marzec?

Również pozwoliłem sobie wystosowac to pytanie do administratora.. Dotychczas bez odpowiedzi.

Bo administrator na urlopie jest

A Wy tutaj taki spam uprawiacie

dopiero 18 marca, a Wy sie czepiacie :P

No właśnie - ps. a czy też na privie nie pisałeś w tej sprawie?

Wojciecha blisko, przydała by się jakaś flaszka

ale w marcu to raczej na Dominika padnie ;)

... ale pisałem na prv Pawle, że czerwone oddaje na II miejsce , dwa za 1 m-c to przesada ;)

Jestem za Doceniam wielkoduszność Dominika.

hehe to dobrze, że sie zgadzamy :P

No dobrze PANOWIE (bo Panie chyba nie są zainteresowane). Przejrzałem wyniki i sytuacja jest raczej prosta -> vide obrazek.
Dominikowi gratulujemy i postaramy się przesłać nagrodę jeszcze w tym... roku.

Kogo ja to widzę na forum :) myślałem, że Wam net odcieli przez kilka dni ... juz sam ze sobą prawie rozmawiałem, a co do konkursu to niegodzien jestem, już w tym roku dostać flaszeczkę ;). Zakładam, że moja prośba o przekazanie drugiej na ...drugie miejsce może zostać spełniona ? W sumie to namawiajcie sponsorów na 3 miejsca, bo widzę, że w zasadzie zamiennie z Wojtkiem zgarniamy nagrody :)

A może wrócimy do starych zapisów regulaminu?

grozisz ???a tak serio jestem częściowo "za", ale z podniesieniem punktacji "jeszcze nie" Vipów do 100 pkt ,a Vipów do np. 150 pkt , co Wy na to ?

Popieram wniosek Dominika!!! Ja osobiście poluję na kwietniowego Dingaca, bo jestem ciekawy skonfrontować się z tą dziesiątką w ocenie. Jak uda się utrzymać 1 miejsce również drugą butelkę zceduję na zdobywcę 2 miejsca.

Ja też popieram, ale w proporcji 70 i 200 ;)

Wyrobienie 200 punktów to już straszne obciążenie wątroby!!!Czy chcesz Pawle pozbyć się najaktywniejszych Klubowiczów?

Ale przecież punkty można zbierać nie tylko oceniając wina ;)

fakt 200 to przesada idzie się za przeproszeniem "zarżnąć" czasowo, 70 ... hmm zawsze lepiej niż 50, ale to znowu szybka piłłka 90 ? ;)

Zaloguj się aby skomentować ten tekst


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.