Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Dzisiaj I Panel w Łodzi!

2013/02/16

 

W weekend nie odpoczywmy! Kontynuując Panele wyjazdowe Nasze-Wina dzisiaj odwiedzimy Łódź. W restauracji Montenegro degustować w ciemno będziemy wina z Czarnogóry i łączyć je z tamtejszymi potrawami! To świetna okazja, by wreszcie poznać Klubowiczki i Klubowiczów z Łodzi!

 

 

foto: TripAdvisor


 

Komentarze

Było super. Restauracja świetna i wina czarnogórskie dobrej klasy. Do tego fajna atmosfera. Jestem pod wrażeniem.

Świetna sprawa z panelami wyjazdowymi, nareszcie widzimy się face-to-face!

... a kto jest z Łodzi ?

Na Panelu byli Tysia, mati, hanavini, klubwino, kitikat, Maciek, Quba i redakcja w liczbie osób 3, a Paweł wspierał nas ze stoku ;)

Podpisuję się pod komentarzem Krzysztofa - świetne jedzenie i bardzo dobre wina, jak również inspirujące połączenia tychże. Wszystko to przy fajnej atmosferze. Dzięki!

Też się podpisuję. Fajne miejsce. Doskonałe jedzenie. Gospodyni urocza. Sprawna, fachowa obsługa. Przesympatyczni uczestnicy Panelu. Szkoda, że Łodź nie jest w Warszawie.

Super sprawa ! ... ale skąd pomysł z ciekawosci sie narodził, bo klubowicze z tego co widze nowi, nieznaniw KRK jesteśmy własnie po IV panelu ! ;)

Pomysł się narodził z faktu takiego, iż jeszcze tam nie robiliśmy Panelu ;)

@dominikw: jak dobrze pójdzie, u nas to też panel pierwszy z wielu :) a przynajmniej mam taką nadzieję. Jesteśmy zwarci i gotowi. :)

Uzbrojeni w wysokie kieliszki, nierdzewne spluwaczki, śnieżnobiałe karty degustacyjne z tabelką, długopisy ze świeżymi wkładami, dziewicze czarne skarpetki oraz wyostrzone zmysły

KRK po raz kolejny namawia do oszczędzania lasów. Kart doslanych wystarczy na 100 paneli, bo cześć osób zmiesciała 11 win na 1 stronie :P

Zaloguj się aby skomentować ten tekst


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.