Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Książka z winem w tle...

Książka z winem w tleLeniwe wieczory z książką w fotelu i z kieliszkiem wina? Mamy kilka książkowych pomysłów całkiem zgrabnie wpisujących się w winną konwencję. Specjalnie dla Was co tydzień publikujemy kilka książek z winem w jakiejś roli.

Dzisiaj, na przekór śnieżycom, ruszmy winnymi szlakami, a zaczynamy od winnic, i nie tylko, Wenecji i Veneto...KzW_Wenecja_Veneto magnify Wenecja i Veneto Wenecja i Veneto

Susie Boulton, Christopher Catlinga

Wydawnictwo Hachette Polska

Ponad 600 wspaniałych fotografii i kolorowych ilustracji, dokładne plany i mapy na których zaznaczono najciekawsze obiekty. Trójwymiarowe rysunki najciekawszych fragmentów miasta, przekroje i rzuty. Praktyczne i aktualne informacje: noclegii, restauracje, komunikacja miejska, obyczaje i kultura, zabytki, galerie, winnice, regionalna kuchnia, święta i festiwale.

KzW_Winnym_szlakiem magnify Winnym Szlakiem Winnym Szlakiem

Robert Joseph

Wydawnictwo National Geographic, G+J

Przewodnik napisany z myślą o miłośnikach wina i podróży prowadzi szlakiem ponad 650 najlepszych winiarni, winnic, muzeów, restauracji i barów na całym świecie - od wspaniałych bordoskich châteaux do wysokogórskich winnic Argentyny; od barów winnych Pekinu do grobowca faraona enofila.


Słynny dziennikarz i znawca win Robert Joseph sporządził listę godnych uwagi miejsc na całym świecie, przybliżając jednocześnie historię każdego regionu oraz oferując porady degustacyjne i kulinarne. Przewodnik podaje również informacje o glebie, winogronach, a także praktyczne wskazówki przydatne w podróży. Zebrano tu doświadczenia tysięcy osób zawodowo zajmujących się winem, a także entuzjastów z całego świata.

Źródła:

wysylkowa.pl
nakanapie.pl
empikmedia.pl
images03.olx.plKomentarze

Zaloguj się aby skomentować ten tekst

Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.