Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Książka z winem w tle...

Książka z winem w tleLeniwe wieczory z książką w fotelu i z kieliszkiem wina? Mamy kilka książkowych pomysłów całkiem zgrabnie wpisujących się w winną konwencję. Specjalnie dla Was co tydzień publikujemy kilka książek z winem w jakiejś roli.

Dzisiaj, powraca Frederic Drum - tym razem zagadki kryminalne zastają go nad kieliszkiem wina w Meksyku, gdzie, kto wie, może delektował się również lekturą winnego leksykonu?KzW_Leksykon_Wina_Christina_Fischer magnify Leksykon wina Leksykon wina

Christina Fischer

Wydawnictwo Olesiejuk


Wszystko o winie i spożywaniu wina, kolorach, smakach oraz metodach produkcji.
Najważniejsze gatunki win, regiony uprawne oraz producenci wina.
Szampany i wina musujące, wina popularne oraz klasyczne.
Porady dotyczące smakowania, kupowania oraz przechowywania.
Restauracja Christiny Fischer "Restaurant & Delicacies".
Wspaniałe przepisy oraz pomocne wskazówki.


"Jak się zostaje specjalistą w dziedzinie win? To pytanie zyskało ostatnio szczególna aktualność, ponieważ świat wina staje się coraz bardziej skomplikowany, stale zaś rosnąca liczba odmian nie ułatwia zrozumienia istoty sprawy. Nie wystarczy już powierzchowna wiedza o winie.
Dla osoby lubiącej wino będzie to ekscytujący temat, wart głębszego zbadania i poznania. Odkrywanie zaś świata win stanie się przyjemnością nie tylko dla ciała, ale również dla duszy.
Ufam, że poniższa książka będzie zarówno przyjemna, jak i przydatna" (Cristina Fisher)KzW_Krew_Wino_Matka_Huraganow_t_9 magnify Matka Wszystkich Huraganów Krew i Wino tom 9 - Matka Wszystkich Huraganów

Gert Godeng

Dom Wydawniczy Elipsa


Fredric Drum jedzie na zasłużone wakacje do Meksyku. Sielankę przerywa mu jednak, nie tak zupełnie niespodziewanie, jego wuj, detektyw Skarphedin Olsen, który dzwoni z wiadomością, że jeden z przyjaciół Fredrica, archeolog, zaginął w Meksyku.


Skarphedin kontaktuje go z lokalną policją, Frederic Drum zaś przy okazji poszukiwania przyjaciela zostaje wciągnięty w zakrojone na szeroką skalę polowanie na masowego mordercę, walkę polityczną oraz badania nad starym językiem pisanym Majów.


Źródła:

www.bookmaster.pl
www.amazonka.pl
www.merlin.plKomentarze

Zaloguj się aby skomentować ten tekst

Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.