Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Książka z winem w tle...


Książka z winem w tleLeniwe wieczory z książką w fotelu i z kieliszkiem wina? Mamy kilka książkowych pomysłów całkiem zgrabnie wpisujących się w winną konwencję. Specjalnie dla Was co tydzień publikujemy książki z winem w jakiejś roli.


Dzisiaj, wszystko co prawdziwy smakosz o winie wiedzieć powinien...
KzW_Wino_Porady_dla_smakoszy magnify WINO. Porady dla smakoszy WINO. Porady dla smakoszy

Peter Osterwalder, Rolf Kriesi

Wydawnictwo Arkady


Wino. Niejeden smakosz dopiero wtedy przeżywa prawdziwą radość, gdy na suto zastawionym stole zjawiają się odpowiednio dobrane trunki. Ten przewodnik po świecie win i dobrej kuchni odkryje przed Wami sekrety komponowania potraw i win, podpowie co, jak i kiedy podawać, by uzyskać harmonię smaków.


"WINO. Porady dla smakoszy" to elegancki album, a zarazem poradnik, który zdradza tajemnice sztuki picia, przechowywania i podawania wina.

Napisany przez znawców wina, zabiera czytelnika w podróż po najsłynniejszych winnicach Europy, Ameryki, Afryki i Australii, przedstawiając nie tylko kilkadziesiąt gatunków wina z całego świata, ale i tradycyjne potrawy, które wydobywają smak i aromat tych szlachetnych trunków.

Książka składa się z dwóch części. Opisy i ilustracje zawarte w pierwszej uczą jak podawać, degustować i oceniać wino. Druga część książki jest czymś w rodzaju przewodnika po świecie win, pokazującego całą jego różnorodność.

 


Źródła:

http://czytelnia.onet.pl
http://www.lideria.pl
http://www.arkady.com.pl


Komentarze

Zaloguj się aby skomentować ten tekst

Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.