Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Książka z winem w tle...

 

Książka z winem w tle

 


Leniwe wieczory z książką w fotelu i z kieliszkiem wina? Mamy kilka książkowych pomysłów całkiem zgrabnie wpisujących się w winną konwencję. Specjalnie dla Was co tydzień publikujemy książki z winem w jakiejś roli.

 

Dzisiaj, kompendium wiedzy o winach - oficjalnej i tej trochę mniej... 

KzW_Niezalezny_przewodnik_po_winach_Sherbert magnify Niezależny przewodnik... Niezależny przewodnik po winach

Felicia Sherbert

Wydawnictwo Mada


Najważniejsze informacje na temat odmian winogron, głównych regionów produkcji win czerwonych, białych, musujących, różowych. Fachowe wiadomości na temat otwierania, degustowania i oceny wartości wina. Przejrzyste tabele i zestawienia najlepszych win i winnic oraz wiele innych cennych informacji.

Białe do drobiu i ryb, czerwone do wołowiny, Chianti ze spaghetti, a na Nowy Rok szampan - oto podstawowa wiedza na temat win, którą zapewne posiadł już każdy z nas.Jednakże wielu konsumentów pozostaje bezradnych wobec jakże bogatej oferty sklepów winiarskich. Niezależny przewodnik to bogate kompendium wiedzy o winach czerwonych, białych, różowych, szampanie. To zestaw wskazówek, jak wybrać odpowiednią butelkę na taką czy inną okazję. Rekomendacje, podawane w tej książce, są niezależne - nie poddano się wpływom wytwórców, firm czy jakichkolwiek organizacji. Niezależny przewodnik powstawał pod bacznym okiem zespołu wytrawnych ekspertów w dziedzinie winiarstwa. Specjaliści dołożyli starań, by czytelnik otrzymał najważniejsze i zaktualizowane informacje na temat wyboru wina, w tym również takie wiadomości, którymi producenci i wytwórcy niechętnie dzielą się z klientami.Źródła:

www.petlaczasu.pl
www.gandalf.com.pl


Komentarze

Zaloguj się aby skomentować ten tekst

Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.