Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Ocena:

Liczba ocen: 1; zobacz więcej...

6.5

Delikatesy Alma w Krakowie

Webstore

Kraków

Historia delikatesów Alma rozpoczęła się w Krakowie w 1995 roku, tu bowiem powstał pierwszy nasz sklep. Dalszy dynamiczny rozwój i rosnące wymagania klientów zaowocowały kolejnymi delikatesami. Dziś Alma to sieć nowoczesnych sklepów w Krakowie, Warszawie, Nowym Targu, Tarnowie, Wrocławiu, Poznaniu ...

Naszą misją jest zapewnienie bogatego asortymentu produktów zadowalających nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego w delikatesach Alma znajdą Państwo wyjątkowe produkty, których nie można kupić w innych sklepach. Sprowadzamy je z całej Europy i Ameryki Południowej, nieustannie dbając o ich najwyższą jakość.
Przykładamy dużą wagę do ekologicznego pochodzenia naszych artykułów. Oferowane przez nas wędliny, sery, konfitury i pieczywo wytwarzane są tradycyjnymi metodami i spełniają wymogi zdrowej żywności.

Delikatesy Alma są wyjątkowe, nie tylko dzięki unikalnej różnorodności asortymentu. Ich przyjazną atmosferę stwarzają fachowi i uśmiechnięci sprzedawcy oraz starannie i wygodnie zaaranżowane wnętrza - harmonijne połączenie nowoczesności z tradycją.


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.