Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Ocena:

Liczba ocen: 2; zobacz więcej...

6.6

Enoteca Nova

Sklep

kom: 0-607-453-334

e-mail: m.kozlowski@enotecanova.com

sklep@enotecanova.com

0-607-453-334

Książkowa 49

03-134

Warszawa

Polska

Enoteca Nova jest niezależnym, bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem win w Polsce. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce wielu producentów.

Nasz unikatowy model biznesowy oznacza, iż wina importowane przez Enoteca Nova od najwyższej jakości dostawców, dostępne są wyłącznie za naszym pośrednictwem.

Jakość usług i dostarczancyh win są dla nas priorytetem
Importujemy wina wytwarzane w mniejszych winnicach, przez rodziny o wielopokoleniowej tradycji winiarskiej i osobiście dystrybujemy je w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu na Białołęce, ul. Książkowa 49. Bardzo często organizujemy mini-degustacje, więc jest możliwość sprawdzenia win przed zakupem.

Szczególnie polecamy wina z regionu Rioja oraz Chianti i Chianti Classico.

Jeżeli jednak sklep nie jest Ci "po drodze" zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego www.enotecanova.com - tam bez problemu można złożyć zamówienie, a zakup co najmniej 6 butelek premiowany jest darmową wysyłką kurierską!

Oferta dla firm! Realizujemy zlecenia na zestawy upominkowe, dostarczane pod jeden adres lub indywidualnie. Oferujemy całoroczną realizację dostaw win na potrzeby firmy.


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.