Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Ocena:

Liczba ocen: 3; zobacz więcej...

6.3

6win.pl

Sklep

bok@6win.pl

22 208 12 80

Stawki 3

warszawa

Polska

6win to miejsce wyjątkowe.

Miejsce, które po części w rzeczywistości wirtualnej serwisu 6win.pl, a po części wokół stołów, w domach każdego z nas, chce zgromadzić wszystkich tych, dla których wino jest pasją. Niezależnie od tego, czy ich przygoda z tym trunkiem trwa od lat, czy też dopiero ją zaczynają.

Nasz Klub to miejsce elitarne. Pozwalające kosztować wyjątkowych, starannie dobranych win, a także dzielić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami o nich z innymi członkami Klubu. Przy wyborze win do zestawów doradzać będzie nam grupa osób, dla których wino jest istotnym elementem codziennego życia. Takich, którzy nieustannie poszukując, próbując, doświadczając kolejnych smaków wiedzą o winie naprawdę dużo. Grono Naszych Degustatorów podzieli się z Wami swoimi niezależnymi opiniami na temat oferowanych zestawów.

Ty, jako Klubowicz, masz nieograniczony dostęp do treści serwisu www.6win.pl. Na bieżąco będziemy informować Cię o nowych, zawsze wyjątkowych ofertach, publikacjach i artykułach dotyczących wina. Członkostwo w Klubie jest bezpłatne, nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami i można z niego w każdej chwili zrezygnować.

Dołącz do nas, bo wino pite z przyjaciółmi, jest jeszcze lepsze. A my stajemy się bogatsi nie tylko o doświadczenia zmysłowe, ale i o radość dzielenia się swoją pasją z innymi. Udział w Klubie to przepustka do społeczności pasjonatów i znawców wina.

I jeszcze jedno: Wszystkie prezentowane przez nas i oferowane w naszym Klubie wina są niedostępne gdziekolwiek indziej w Polsce. Z kolei wyjątkowy, chroniący przed niekorzystnym wpływem temperatury sposób pakowania i dostawy sprawi, że trafiające do Was wino zachowa swą oryginalność i doskonałą jakość.Wygodne i bezpieczne zakupy


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.