Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

XVIII Panel Degustacyjny - Wydanie Specjalne

2012/02/03

Przed chwilą dobiegł końca nasz XVIII Panel Degustacyjny. Minęło dopiero kilka dni od ostatniego Panelu, gdzie sprawdzaliśmy wina z MAKRO do 30 zł - tutaj relacja z tego wydarzenia - a my zorganizowaliśmy w ekspresowym tempie kolejną edycję. Uznaliśmy, że nie powinniśmy dłużej czekać  z winami włoskimi, których nowa odsłona pojawiła się w ponad 1900 sklepów Biedronka w całej Polsce. Nowa oferta będzie dostępna jedynie przez miesiąc, stąd Wydanie Specjalne Panelu Degustacyjnego portalu Nasze-Wina.pl Poniżej lista degustowanych dziś win, a niebawem oceny wszystkich Panelistów i relacja na stronach naszego portalu.


1. Barocco Prosecco DOC - 19,99 zł

2. Corterosso Trilogia Di Corteviola IGT - 14,99 zł

3. Colle al Vento Primitivo di Manduria DOC Alibrianza 2009 - 14,99

4. Valpolicella Ripasso Classico Superiore DOC Maurizio B Martino 2009 - 29,99 zł    

5. Barbaresco Scanavino 2008 - 29,99 zł

6. Moscato d'Asti DOCG Duchessa Lia 2011 - 24,99 złKomentarze

podlinkujcie :)

zrobione :)

Nagroda nagrodą, ale ocen Vina Valorii samych zainteresowanych wciąż nie ma... Chyba, że nadal pod wrażeniem jesteście! Jedynie Pan Krzysztof ratuje sprawę :)

WineMike napisał:

Nagroda nagrodą, ale ocen Vina Valorii samych zainteresowanych wciąż nie ma... Chyba, że nadal pod wrażeniem jesteście! Jedynie Pan Krzysztof ratuje sprawę :)


Wino fantastyczne i wrażenie jest. Nie piłem wcześniej Tempranillo o takim charakterze słodko-kiszonym :-) Będę teraz szukał win typu Vendima Seleccionada częściej. Ocena już jest.

Zaloguj się aby skomentować ten tekst


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.