Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Ocena:

Liczba ocen: 3; zobacz więcej...

7.7

Portucale

Restauracja

(22) 898 09 25

Merliniego 2

02-511

Warszawa

Polska


 


PORTUCALE to restauracja – winiarnia prowadzona przez dwóch rodowitych Portugalczyków. To miejsce, gdzie w prawdziwie portugalskiej atmosferze, przy dźwiękach fado, skosztować można tradycyjnych potraw kuchni portugalskiej.


To tutaj Jose Costa i Manuel Maioral sprowadzili kawałek swojego pięknego kraju, Portugalii, łącząc przy okazji wieloletnią przyjaźń jak również zamiłowanie do wina i kuchni. Postanowili na co dzień zbliżać swoich gości do tego uroczego kraju.


Na odwiedzających "Portucale" czekają wyśmienite, tradycyjne dania kuchni portugalskiej obfite w owoce morza, świeże ryby, jak również dania mięsne, które z dużym smakiem i gustem przygotowywane są przez szefa kuchni Jose.


Miłośnikom wina oferujemy znane, cenione, wyselekcjonowane pozycje win najsłynniejszych producentów portugalskich. W Sklepie Winiarskim dostępne są też wina chilijskie, hiszpańskie, enocardiologiczne oraz produkty delikatesowe. W Winiarnia organizowane są też cykliczne degustacje win, które obfitują nie tylko w ciekawe informacje na temat samej produkcji wina, ale również opowieści z rodem Portugali na temat najsłynniejszych winnic i ich właścicieli czy producentów.


Mając na uwadze fakt, iż Portugalia staje się krajem coraz to bardziej znanym, staramy się zaskakiwać swoich gości nie tylko obfitością kultury portugalskiej w naszym kraju, ale również celebrować święta, które w tym uroczym kraju są niezmiernie istotne.


ZAPRASZAMY!
Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.