Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Ocena:

Liczba ocen: 1; zobacz więcej...

7.1

Winkolekcja

Importer

winebar@winkolekcja.pl

022 54 28 031, 609 692 753

Olkuska 7

02-604

Warszawa

Polska

Jak przenieść filozofię logicznego myślenia do świata win? Tworząc WinKolekcję od początku wydawało się to dla nas logicznie proste. WinLogika to dla nas umiejętność wyszukiwania win, które reprezentują najlepszą jakość w stosunku do ceny. WinLogika to również uczciwość w stosunku do naszych klientów. Nasza determinacja, aby wynegocjować najlepsze z możliwych warunków handlowych, by ceny oferowane naszym klientom odzwierciedlały wartość win. WinLogika to również komponowanie naszej kolekcji tak, aby można było odkrywać różne oblicza świata win – od win przyjemnych, prostych po te najbardziej wybitne, kontemplacyjne.

Podstawowe regiony winiarskie reprezentowane w WinKolekcji dzisiaj to Włochy, Hiszpania i Francja. To przecież tutaj kształtowała się kultura winna Europy. We Włoszech pokazujemy zarówno wina z klasycznych apelacji jak Barolo, Barbaresco, Brunello, jak i te pochodzące z innych ciekawych regionów – Sycylii, Marchii, Veneto.

Jesteśmy dumni, że reprezentujemy na rynku polskim takie uznane domy jak Mastrojanni, Rocche Manzoni, Velenosi czy Rizzardi. Dla miłośników win musujących mamy szczególnie dobrą wiadomość – do naszej kolekcji dołączyły wina z Franciacorty jednego z najbardziej utytułowanych producentów – Majolini. Miłośnicy Hiszpanii znajdą równie bogatą reprezentację – począwszy od win z regionu Rioja, modnego Toro czy Prioratu, ale również z Penedes, Monsant, La Manchy czy Nawarry. Dla miłośników win musujących znajdzie się świetna cava, a obok niej montilla morriles idealna jako aperitif lub moscatel i pedro ximenes jako propozycja win deserowych.

Domem z którego szczególnie jesteśmy dumni jest Vall Llach – jego twórca – Louis Llach jest znany i bliski nam jako twórca piosenki „Mury”, a jego wina z regionu Priorat należą do najwyżej punktowanych. Francja nie pozostaje w tle – prezentujemy zarówno klasyczne Bordeaux, jak i wina z Doliny Loary, Doliny Rodanu i Szampanii.

Jest jeszcze coś co wzbogaca naszą kolekcję – wina z Izraela, gdzie tradycje winiarskie sięgają czasów biblijnych. Firma Carmel została założona przez Barona Edmunda Rothschilda w 1895 roku.

Mamy nadzieję, że nasza koncepcja WinLogiki przypadnie Państwu do gustu i pozwoli na odkrywanie wspaniałego świata win.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.